PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697165}

Dotknięcie mroku

Afflicted
5,5 5 291
ocen
5,5 10 1 5291
Dotknięcie mroku
powrót do forum filmu Dotknięcie mroku

naprawdę dobry film

ocenił(a) film na 7

Świetne zrobiony od strony technicznej i bardzo ciekawe spojrzenie na już oklepany temat. Mnie pozytywnie zaskoczył.

ocenił(a) film na 2
wiadp1

Tak bardzo swietnie zrobiony ... Nie ma to jak wylaczyc wszystkie swiatla na planie i ogladac ciemnosc z paroma efektami glosowymi... gratuluje wybornego gustu ...

ocenił(a) film na 7
aproxx

Bzdury wypisujesz, pewnie obejrzałeś wersję CAM.

ocenił(a) film na 2
sendspam

Wersje dvd rip ... Gdzie w tym gownie jakikolwiek klimat ?

ocenił(a) film na 7
aproxx

No , albo dvd rip :), jak taką słabą wersję miałeś to się nie dziw że nic nie widziałeś :) a może za mały monitor masz? albo na smartfonie paczałeś?

ocenił(a) film na 2
JamesHolden

Naucz_sie_pisac_gimbo_po_polsku.

ocenił(a) film na 7
aproxx

ja dobrze umim pisać i to ni tylko po polku hłe hłe

ocenił(a) film na 7
wiadp1

Mnie także pozytywnie zaskoczył - cieszę się, że trailer wbił mi się w pamięć.
Film trzyma w napięciu i nie puszcza do samego końca.

ocenił(a) film na 7
wiadp1

Bardzo fajny film polecam oglądać nocą :)

ocenił(a) film na 8
wiadp1

Jedno z lepszych zaskoczeń ostatnich miesięcy. Nic się po nim nie spodziewałem, nawet opisu do końca nie przeczytałem przed obejrzeniem, więc tym bardziej na mnie zrobił świetne wrażenie. Nie rozumiem skąd takie niskie oceny i takie negatywne komentarze ze wszystkich stron.

ocenił(a) film na 2
Falkor_2

Bo ten film to poprostu gowno pozbawione jakiegokolwiek klimatu, ktory w horrorach jest najwazniejszy ... To zwykla nowa potupanina jak wiekszosc terazniejszych horrorow. Ten film bardziej przypomina ,,Hulka,, niz horror ...

ocenił(a) film na 7
wiadp1

Zgadzam się. Spodziewałam się knota a tu taka ciekawa niespodzianka :)

ocenił(a) film na 8
wiadp1

Mnie również pozytywnie zaskoczył, szczególnie, że nie znoszę tematyki krwiopijców. Bardzo fajnie poprowadzona fabuła, całkiem niezłe efekty specjalne, trzyma w napięciu i czuć emocje. Nie rozumiem hejtów na temat tego, że to znów z ręki kręcone. No i co z tego, skoro jest to zrobione nad wyraz poprawnie. Film zupełnie inny i wnoszący coś ciekawego do gatunku po tych wszystkich za-sranych twilightach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones