PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105563}
4,9 270
ocen
4,9 10 1 270
5,5 2
oceny krytyków
Dotknij mnie
powrót do forum filmu Dotknij mnie

Koszmar

ocenił(a) film na 2

Znowu to samo, nedza, bezrobotni, dresiarze, mlodzi nie wiedzacy co ze soba zrobic, alkoholizm, obdrapane sciany, ku**a, sper**laj... NUDDAA!!! Na szczescie tu bylo nieco komediowo i autorka nie silila sie na nastepna kupe w serii - patologia i bieda. Nawiasem mowiac jedyny film, ktory zahacza o ten durny tend, ale bije na glowe cala ta "fale" to "Made in Poland". Tam syf z malaria jest dodatkiem do fabuly a w pokrakach jak "Dotknij mnie" to prawie dwojka glownych aktorow.
"Dotknij mnie" to taki tam filmik z modnie rozedrgana kamera, spora doza bezsensownych i nic nie wnoszacych scen, dodatkowo szczatkowa fabula i dretwymi dialogami. Ot mamy policjanta co sie zaduzyl w jakiejs starszawej styranej zyciem kobiecie i nic poza tym. Wytrzymalem 40 minut i wylaczylem, jak w polowie filmu trudno sprecyzowac o czym film jest to kiepsko wrozy na reszte. Dalem mocne dwie gwiazki bo lepsze to niz slabe trzy.
W Polsce albo sie robi filmy "o biedzie" albo debilne komedie, czasem na szczescie posrodku oceanu gowna sa perelki jak "Dom zly", "Rozyczka" czy "Rewers".

drjak

żal mi, że jeszcze się dziwisz. Wszystkie polskie filmy po '89 to totalne dno dla sformatowanych. Mamy tu do czynienia ze zjawiskiem Upadku Polskiej Kinematografi. Tyle w temacie. Pozdrawiam, i nie ma ci myśleć, refleksja zbędna, niech to się rozpada be ze mnie,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones