PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817045}
6,9 11 249
ocen
6,9 10 1 11249
6,0 5
ocen krytyków
Downton Abbey
powrót do forum filmu Downton Abbey

Nie wiem czy inni ludzie w mojej sytuacji mają podobne spostrzeżenia, ale ten film jest po prostu niezjadliwy dla kogoś kto nie oglądał serialu. Postacie w ogóle nie są przedstawione. Ma się ciągłe wrażenie. że jesteśmy w środku jakiejś fabuły, przez co zaraz powinna nastąpić scena, która coś wyjaśni, ale ta scena nie nadchodzi.
Zamiast tego mamy historie rodziny, której nie znamy, której największymi problemami są niewypolerowane srebra i to że muszą zawieźć krzesła w deszczu :D Tzn. ja na prawdę rozumiem jak to kiedyś wyglądało... Jak się ogląda "The Crown" gdzie mamy czas się zapoznać z rodziną królewską to nie śmiejemy się z "problemów pierwszego świata", ale tutaj już tego za dużo.
Nie zdążyłem przy tak dużej liczbie bohaterów i dość dynamicznym wstępie nawiązać więzi z tą rodziną. Niestety dotrwałem tylko do niecałej połowy filmu, więc nie oceniam tego filmu.

macioshow

Dziwne, że w ogóle ktoś nieznający serialu próbował to obejrzeć. To nie jest samodzielna fabuła i nie miała być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones