PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5186}

Dr T i kobiety

Dr. T & the Women
5,2 7 050
ocen
5,2 10 1 7050
4,8 6
ocen krytyków
Dr T i kobiety
powrót do forum filmu Dr T i kobiety

Film zachęcał mnie głównie obsadą - Richard Gere, Farrah Fa
wcett, Laura Dern, czy Helent Hunt, no ale na zachęceniu się skończyło.
Film cokolwiek dziwny - praktycznie o niczym. Dr T jak na ginekologa przystało, otoczony kobietami - w pracy, ale i w domu w końcu mówi sobie dość. No i w sumie ja tez tak sobie powiedziałam po filmie - sam Gere, jak dla mnie mdły przez cały film, Farrah - jedyne co pokazała w tym filmie to...nagie, zadbane ciało, Helent Hunt - te same miny i praktycznie ta sama postać jak w komedii z Melem Gibsonem ?Czego pragną kobiety?, Laura Dern ? ledwie zauważalna kobieta z problemem alkoholowym, a Kate Hudson grała tak jakby jej w ogóle nie zależało na tym, żeby przedstawić tą rolę jakoś tak...no nie wiem ? prawdziwie : przyszłam poudawałam (dosłownie tak mi się wydawało) zagubioną, bogata rozpuszczoną dziewczynkę, pocałowałam się z kim trzeba, było miło, co mnie to, pa. Sam koniec był już całkowicie porażający ? fizjologia aż za nadto ?blisko? pokazana. Jasne niech pokazują co trzeba, ale jak już się tak z tym wyrwali na końcu, to mogli pokazywać cały film, co ginekolodzy, gdzie wkładają :|.Jednym słowem ? wynudziłam się potwornie, by na końcu się zniesmaczyć. Nie polecam.

użytkownik usunięty
ChemicalGirl

zgadzam się z Tobą. Kiedy zobaczyłam ostatnią scenę to mi się zachcialo wymiotowac... Najgorsza była Tara Reid...

ocenił(a) film na 4
ChemicalGirl

Ja też się skusiłam obsadą, ale po 15 minutach poszłam wieszać pranie wiedząc, że nic ciekawego mnie nie ominie. Jako tako zabawna scena, to kiedy pielegniarka robi Dr. T masaż jak juz nikogo nie ma w biurze. A wierzyć mi sie nie chce że Altman zrobił taki kiepski film. NUuuuuudy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones