PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609123}

Dragon Age: Świt Poszukiwacza

Dragon Age: Blood Mage no Seisen
5,6 940
ocen
5,6 10 1 940
Dragon Age: Świt Poszukiwacza
powrót do forum filmu Dragon Age: Świt Poszukiwacza

Zastanawia mnie, czy scenarzyści pracujący przy Dragon Age 2, czy też ci którzy pisali scenariusz dla tego filmu animowanego są mega $#%^$@#!@ ? Jak można zabijać tak świetną pozycję. Dragon Age część I była grą niesamowitą, pod każdym względem, część II to istne nieporozumienie, a ten film animowany to istne dno. Aż boje się myśleć co będzie w Dragon Age III ? BioWare była dla mnie jedną z najfajniejszych firm, pamiętam jak zagrywałam się w Baldur's Gate, w KOTORa, w gry rpg wyjątkowe od tej firmy, ale ostatni Mass Effect III i Dragon Age II uświadomił mi, że widzimy upadek legendy !

ocenił(a) film na 7
naomi_nomi

No zacznijmy od tego ze bioware z filmem ma niewiele wspolnego. Jednak dla mnie film byl calkiem niezly, przyjemny w odbiorze, mimo iz bez epickiej fabuly. po prostu fantasy akcji w swiecie dragon age. I fakt, nie kazdemu to odpowiada

szmylc3

Jak to BioWare ma niewiele wspólnego z filmem? EEE ? Co ty pleciesz za głupoty. BioWare odpowiadało za promocje tego filmy, tak samo pracownicy z BioWare udzielali wywiadów. No i w ich uniwersum jest film.

ocenił(a) film na 7
IlidanDA

no tak ale nie bardzo wplywali na fabule filmu. byl w uniwersum, ale gdyby tworzylo go bioware, to film na pewno byl by dluzszy, bardziej dopracowany i mialby bardziej epicka fabule. byl by mniej japonski. bioware sprzedalo licencje, moze cos nadzorowalo ale watpie zeby bardzo sie przykladali do powstania filmu

szmylc3

BioWare promowało film itd., ale także oni – jako osoby znające swoje uniwersum, sprawujące pieczę m.in. nad akcją książek w nim osadzonych – odpowiadają za fabułę. Ale było to raczej na zasadzie: BioWare nakreśliło zarys, powiedziało, co w filmie ma się znaleźć, a sam scenariusz napisał osobnik niezwiązany ze studiem. Tak samo będzie z „Mass Effect: Paragon Lost”, tyle że ten film chyba planowali jeszcze przed premierą 3. części – specjalnie tak mało uwagi poświęcono Vedze i jego przeszłości, bo już planowano anime. Oni rzucili temat, jakiś wyrobnik pisze scenariusz, Japończycy kręcą film, a BW później go promuje.

ocenił(a) film na 7
Pottero

Chociaz w sumie patrzac na system walki w Dragon age 2 to sam juz nie wiem

użytkownik usunięty
naomi_nomi

co jest nie tak z dragon age 2? wszystko tam jest tak, choć nie tak doskonale, jak w jedynce, no ale bez przesady. seria jest świetna, książki są dobre, a film, cóż, trzeba znaleźć w nim choć trochę dobrego, np. że ktoś usłyszy o filmie i poprzez niego trafi na grę, podobnie jak np. może trafić na książkę i poprzez nią na grę. biznes to biznes, zanurzają łapy w każdy front. np. bardzo, ale to bardzo cieszę się, że powstała książka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones