PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493677}

Dragon Ball: Hey! Son Goku and Friends Return!!

Dragon Ball: Ossu! Kaette Kita Son Gokū to Nakamatachi!!
7,5 4 796
ocen
7,5 10 1 4796
Dragon Ball: Ossu Kaette Kita Son Gokū to Nakamatachi
powrót do forum filmu Dragon Ball: Ossu! Kaette Kita Son Gokū to Nakamatachi!!

Ładna i smaczna ale nikt się ją nie naje i marzy o torcie, takie po krótce miałem odczucia po obejżeniu tego filmiku.
Otóż podano nam, fanom DB, króciótki filmik będący nieśmiałą kontynuacją legendarnego już Dragon Ball Z.
Film ten ma bardzo banalną fabułę i jest okraszony sporą dawką humoru, tylko momentami można przypomnieć sobie prawdziwy, bojowy klimat DBZ ale niestety jak już wspomniałem jest ich bardzo mało i czułem się mocno zawiedziony.
Nie jestem w stanie powiedzieć właściwie po co ten film został stworzony aczkolwiek znamienny był zwrot Goku na samym końcu "See ya", dający uzasadnioną nadzieję na dalszą kontynuacje przygód Goku i spółki.

ocenił(a) film na 6
Pabulon

zgadzam się z przedmówca po tylu latach mogli postarać się bardziej...

ocenił(a) film na 7
Pabulon

Ja tam jestem zadowolony z seansu. Fakt film nie powala, ale milo było po tylu latach zobaczyć całą paczkę na nowo. Została stara muzyka i kawałki z Freezer Sagi, chyba najlepsze.
Postaci wykonują swoje popisowe techniki. Czego chcieć więcej. Na nowo klimat serii poczułem:)
Ah.... te wspomnienia ...

użytkownik usunięty
Zarowa_2

I trzeba przyznać, że włosy Sayian wyglądają ciekawie ;D

ocenił(a) film na 10

Przyznaję, że walki były słabe ale poczucie humoru chyba jak w żadnej z kinówek. Po prostu co scena wybuchałam śmiechem:>10/10

ocenił(a) film na 10
pela18oo

bo chyba o to chodzilo zeby zrobic odcinek specjalny bardziej zabawna bo w sumie juz wszystko widzielismy w anime tam humor byl czastkowy a tutaj beka non stop i mi to nie przeszkadzalo :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones