PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188691}

Dragon Ball Z: Legendarny Super Saiyan

Dragon Ball Z: Moetsukiro!! Nessen Ressen Chō-Gekisen
7,5 12 964
oceny
7,5 10 1 12964
Dragon Ball Z: Legendarny Super Saiyan
powrót do forum filmu Dragon Ball Z: Legendarny Super Saiyan

Brolly chce zabić Goku bo ten za głośno płakał? Ale ma super motyw. Niedługo ktoś będzie chciał zabić Goku za to, że ten
krzywo na niego spojrzał.

użytkownik usunięty
dirt16

A gdzie można obejrzeć?

na zalukaj. tv

użytkownik usunięty
dirt16

Ok, dzięki za info :)

użytkownik usunięty
dirt16

Wiesz... przesłanie DBZ zawsze było lekko moralizujące, goku jest tym uosobieniem "pełnego dobra" w sadze, nie mógł być lssj, bo musi by być uosobieniem złego bezwzględnego itd. itd. jak na prawdziwego sajaninia przystało, stworzyli przeciwwagę do goku.
Jak się dobrze przyjrzeć tak to nic się w tych kinówkach nie trzyma kupy... paranoja ;-D jak oni z tej Vegety uciekli kiedy freza ją odpalił .... (Brojly i jego Ojciec) w jakieś mydlanej bańce chyba.
Sam dbz jak na anime bywa mocno logiczny, a te kinówki to już inna para kaloszy ;-)

No ale co to jest za powód, że za głośno płakał? Gdyby jakiś człowiek obok mnie głośno płakał to pewnie by mnie to trochę denerwowało, ale nie zabiłbym go z tego powodu, nawet przez myśl by mi nie przeszło aby wyrządzić mu jakąkolwiek krzywdę. To jest totalnie idiotyczny i bezsensowny powód, a ci, którzy coś takiego wymyślili muszą być debilami.

użytkownik usunięty
dirt16

W kulturze azjatyckiej jest wiele debilnych rzeczy z punku Słowianina. Do momentu kiedy nie zrozumie się że to inna kultura ;)

ocenił(a) film na 8
dirt16

Żartem to jest to, że Brolly rozwala ich jak chce, a resztki energii wyczerpanych bohaterów przesłane Goku wystarczają, żeby go zniszczyć WTF

ocenił(a) film na 7
jfjsas07

O tym samym pomyślałam! Uwielbiam Dragon Balla, ale w tej części trochę już przegięli. Goku dostaje łomot przez pół filmu, a potem rozwala gościa jednym ciosem :O

ocenił(a) film na 4
dirt16

To chyba chodziło, o to, że Brolly jest kompletnie szalony, i zabija ludzi z byle, lub bez powodu. Chodź nawet jeżeli o to chodziło, to nie tłumaczy to jak jednogodzinne dziecko może mieć świadomość.

ocenił(a) film na 4
czuczul

Legendarni Super Saiyanie tak mają. :D

ocenił(a) film na 4
dirt16

O nie ! Wykrakałeś pojawienie się Zamasu ! Przez ciebie powstał pierścień czasu ! (hip hopowa nuta).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones