Film

2000 1 godz. 26 min.
brak
ocen
{"id":"209625","linkUrl":"/film/Dragon+and+the+Hawk-2000-209625","alt":"Dragon and the Hawk","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/96/25/209625/7137159.2.jpg"}
Mistrz sztuk walki, Dragon Pak, przybywa do USA szukając siostry, Cindy Pak. Cindy przyjechała do USA w pogoni za karierą modelki ale przestała pisać do domu.... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Film nie jest dostępny online Dragon and the Hawk zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Mistrz sztuk walki, Dragon Pak, przybywa do USA szukając siostry, Cindy Pak. Cindy przyjechała do USA w pogoni za karierą modelki ale przestała pisać do domu. Torując sobie drogę walką Dragon szuka wskazówek zniknięcia swojej siostry. Trafia na ślepe zaułki i ludzi, którzy coś wiedzą ale powiedzieć nie chcą. Wtedy spotyka policyjnegoMistrz sztuk walki, Dragon Pak, przybywa do USA szukając siostry, Cindy Pak. Cindy przyjechała do USA w pogoni za karierą modelki ale przestała pisać do domu. Torując sobie drogę walką Dragon szuka wskazówek zniknięcia swojej siostry. Trafia na ślepe zaułki i ludzi, którzy coś wiedzą ale powiedzieć nie chcą. Wtedy spotyka policyjnego detektywa, Dana "Hawka" Hawkinsa, badającego zniknięcie i śmierć innej dziewczyny w mieście. Kiedy Dragon i Hawk łączą swoje siły, śledztwo doprowadza ich do Edgara Dantego i groźnego Theriona z "Zakonu". Co oni robią z dziewczynami i czy Dragon znajdzie swoją siostrę żywą?

studio
Inferno Film Productions / Sun Films
data produkcji
2000
tytuł oryg.
Dragon and the Hawk
inne tytuły
Zdjęcia do filmu nakręcono w USA, w takich miastach stanu Kolorado jak: Denver i Littleton oraz w międzynarodowym porcie lotniczym Stapleton w Denver.
Jest to ostatni film na lotnisku Stapleton w Denver, które także można było zobaczyć w takich filmach jak "Szklana pułapka 2" czy "Głupi i głupszy". Ekipa filmowa zatrzymała na pół dnia rozbiórkę lotniska aby nakręcić na nim dwie sceny.
Trygve Lode, który zagrał nikczemnego Theriona, zaśpiewał też piosenkę "Now You're Mine (sei Meine)", którą można usłyszeć w tle scen rozgrywanych w klubie Inferno.

forum filmu Dragon and the Hawk

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum