Dream Boy

2008 1 godz. 30 min.
5,8 672
oceny
5,8 10 672
686
chce zobaczyć
{"type":"film","id":385815,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Dream+Boy-2008-385815/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Dream Boy
  • jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałam .
    beznadziejna gra aktorska głównego bohatera. Scenariusz też beznadziejny....
    nie myślałam, że można nakręcić takie dno!!!!

• shiawasee Uważam tak samo, nie dałam rady nawet obejrzeć całego, ale 1/3 całości ... Jest on nudny i monotonny, gra aktorska głównego bohatera nie zachęca do obejrzenia filmu ....

• fakju_bicz ocenił(a) ten film na: 1

shiawasee Udało mi się przebrnąć do końca, ale z przeogromnym trudem. Dawno nie widziałem tak słabego filmu. Aktorzy są kompletnie do bani, scenariusz - bez komentarza. Zmarnowane półtora godziny...

• Suavis ocenił(a) ten film na: 9

shiawasee ok. każdy może mieć swoje zdanie, ale ta "beznadziejna" gra aktorska - to specjalnie. Postać głównego bohatera faktycznie sprawia wrażenie niewydarzonej, ale śmiem twierdzić, że jest to zamierzony efekt. Ponieważ ta postać jest "niewydarzona". Aktor wcielił się w osobę zahukanego i niepewnego siebie chłopaka, który nie do końca potrafi się odnaleźć w świecie. I zrobił to z całą psychologiczną starannością - bo nie tylko w ekspresji słownej, ale również ruchowej.
    Co do scenariusza - myślę, że nie leży trochę w dzisiejszych trendach, ale czy się to komuś podoba, czy nie, to indywidualna sprawa, więc nie będę się kłócić :)