PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=272178}

Drezno

Dresden
6,9 1 500
ocen
6,9 10 1 1500
Drezno
powrót do forum filmu Drezno

Film bez rewelacji, wątek miłosny na tle wydarzeń II wojny światowej. Niby Niemcy tutaj ofiarami bombardowań Drezna, ale jakoś żal mi ich nie było!

ocenił(a) film na 9
t73c

Nie przepadam za Niemcami ale nie możemy zapominać że w Dreźnie znajdowali się ludzie którzy nie mieli bezpośrednio nic wspólnego z wojną. Zawsze gdy giną ludzie jest tragedia nieważne czy to Polak, Niemiec, Rosjanin czy Anglik... Po prostu.

ocenił(a) film na 5
NikaDominika15

Jeśli chodzi o kwestie tragedii i bombardowania to poważny temat, ale jeśli chodzi o sam film to nie był arcydziełem....zauważyłem wiele błędów podczas oglądania go, zarówno technicznych jak i czysto merytorycznych, nielogiczne zachowania bohaterów etc....np. trwa impreza zaręczynowa Anny, kiedy to sama bohaterka z niej wychodzi żeby się "gździć" :D z anglikiem, paranoja...

ocenił(a) film na 6
divines992

Haha, no dokładnie :P postępowanie głównej bohaterki było naprawdę irracjonalne, a w opisanym przez ciebie przypadku to już szczyt. Wieeelka mi miłość. Jakoś tak ją pokazali, że miałam wrażenie, że między kochankami nie ma żadnej chemii.

divines992

To mialo byc malzenstwo z rozsadku. Wyrezyserowane przez rodzicow panstwa mlodych. Mysle ze starano sie tam pokazac typowa niemiecka ulozonosc, poprawnosc i stosowanie sie do obowiazujacych obyczajow i regul. Takie niemieckie wychowanie. Oczywiscie ze ona nie kochala swojego narzecznego.

NikaDominika15

Pamiętaj tylko że to samo robili niemcy. To właśnie oni zapoczątkowali wojnę totalną czyli bombardowanie miast i zabijanie cywili, więc jak najbardziej im się należało. A ten film jest zwykłą kupą bo pokazuje tylko jedną stronę medalu i z agresorów stara się zrobić ofiary.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones