PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97795}

Droga bez powrotu

Wrong Turn
6,1 69 555
ocen
6,1 10 1 69555
6,4 5
ocen krytyków
Droga bez powrotu
powrót do forum filmu Droga bez powrotu

jak dla mnie to 100 procent pierwsza ale za to czwarta ma być taka jak pierwsza taki sam klimat i więcej hanibali krwiożerczych

ocenił(a) film na 7
lisica8

Hanibal to był wódz kartagiński.....

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 6
Corey666

Corey666 masz plusa za ripostę.
A która lepsza? Powiem jak obejrzę czwórkę, która pewnie i tak nie ma wiele wspólnego z "najlepszą".

Corey666

no a Hannibal Lepper? on muzgi jadł i wogule, to chyba krwiożercze som jednak !

ThePIT

@UP. Obok takiego zdania trudno przejść obojętnie, poziom na forum głupoty przekracza granicę. A co do tematu to jak na razie obejrzałem 2 części. Drugą i czwartą, nawet nie z nudów, po prostu chciałem obejrzeć ponieważ słyszałem że jako horror ten film wypada dobrze, niestety 4 część to parodia, drugą natomiast można przełknąć po paru piwkach, czas na 1, podobno najlepszą, ale od części trzeciej trzymam się z dala, szkoda czasu.

ocenił(a) film na 3
ThePIT

Hannibal to był Lecter, a Lepper to był z kolei wódz polski...

ocenił(a) film na 6
lisica8

Ok, jestem po 4 częściach. Przyznam, że obejrzałam na zasadzie: "bo widziałam wcześniejszą". Zdecydowanie najlepszą jest część pierwsza. Nic wyszukanego, ale przynajmniej widać, że starali się zrobić slasher na poziomie, co w następnych częściach umyka. Ma fajny początek, trochę akcji i nie popada w przesadę jak czwórka.
Dwójka kompletnie mi nie podeszła. I szczerze nie rozumiem jak można uważać, że trzyma poziom poprzedniczki. Niby nadal ma to co w pierwszej części, ale w dużo słabszej wersji. Kompletnie mi nie podeszła.
Trójka i czwórka to trochę inna bajka. W trójce podobał mi się pomysł z więźniami. I jakby na tym poprzestali to byłoby ok. Wątek z forsą oraz dziewczyna (jak ona tam przetrwała?) zupełnie zbędny. Przynajmniej można było zawiesić oko na 2 panach policjantach i więźniu. Tak czy inaczej podobało mi się (o ile tak można to określić) bardziej niż 2.
To momentu, aż nie obejrzałam 4 byłam przekonana, że to 2 jest najgorszą częścią. Zmieniam zdanie. Czwórka to w zasadzie to samo co trójka tylko w wersji z paniami. Liczyłam, ze więcej będzie działo się na otwartej przestrzeni, a tymczasem zimowe otoczenie nie miało większego znaczenia. Ponad połowa nudy, potem obrzydliwe sceny i wszystko. Zdecydowanie najgorsza część.
Całość od najlepszej do najfatalniejszej oceniam tak:
1. Wrong Turn
2. Wrong Turn 3: Left for Dead
3. Wrong Turn 2: Dead End
4. Wrong Turn 4: Bloody Beginnings

ocenił(a) film na 6
Iraheta

1) Wrong Turn (7/10)
-
-
-
-
-
2) Wrong Turn 2: Dead End (4/10)
-
-
-
3) Wrong Turn 4: Bloody Beginnings (2/10)
4) Wrong Turn 3: Left for Dead (1/10)

Tak to wygląda według mnie, jedynka nie była kamieniem milowym w świecie grozy filmowej, aczkolwiek była całkiem sympatyczna, z dobrą obsadą, klimatem, dość dobrymi efektami i cieszącymi oko krajobrazami.
Druga część nie miała praktycznie nic wspólnego z jedynką i była tysiąc klas gorsza pod każdym względem. Jedyne co miała do zaoferowania to gore.
Część trzecia to straszny gniot, 0 aktorstwa, klimatu, efektów, totalne NIC.
Czwórka trochę lepsza od części trzeciej, ale to ta sama bajka.

ocenił(a) film na 7
Gelu_247

3 miała porządny pomysł :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones