PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472760}

Droga nr 30

Route 30
4,7 210
ocen
4,7 10 1 210

Droga nr 30
powrót do forum filmu Droga nr 30

Na pozór niezwiązane ze sobą historie łączy autostrada nr 30, wokół której rozgrywają się mniej lub bardziej zabawne wydarzenia.
Trzy historie, które łączy ze sobą autostrada Lincoln Highway w południowej Pensylwanii. Pierwsza z nich opowiada o sfrustrowanej przewodniczce Mandy (Nathalie Boltt), która jest zafascynowana Jennie Wade, jedyną cywilną ofiarą bitwy pod Gettysburgiem. Bohaterem drugiej jest człowiek cierpiący na silne bóle pleców (Kevin Rahm), dla którego ostatnią deską ratunku ma być chrześcijański naukowiec. Ostatnia z opowieści dotyczy pisarza (David DeLuise) szukającego w nowo zakupionym wiejskim domu inspiracji do napisania kolejnej książki. Rozprasza go jednak sąsiadka (Dana Delany) amiszka, która uwielbia papierosy, alkohol i telewizję.

ocenił(a) film na 6
markus1511_2

jak dla mnie rewelacja, naprawdę jeden z niewielu dobrych filmów

ocenił(a) film na 8
robin2003

Mnie też się bardzo podobał. Nie rozumiem tak niskiej oceny tego filmu...

markus1511_2

Mnie też się bardzo podobał. Nie rozumiem tak niskiej oceny tego filmu...

ocenił(a) film na 8
markus1511_2

Też twierdzę, że film był dobry. Bywały momenty przestoju gdzie nie działo się nic śmiesznego i być może to wpłynęło na niską ocenę. Dla mnie tych momentów było wystarczająco, nawet zwróciłem uwagę na muzykę. Solidne 8 daję.

ocenił(a) film na 6
markus1511_2

film ma swój specyficzny klimat i dlatego nie wszystkim odpowiada.Ukazuje w trochę przejaskrawionej formie ludzkie pragnienia.6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones