PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154445}

Droga po marzenia

Miracle Run
7,5 1 687
ocen
7,5 10 1 1687
Droga po marzenia

Historia oparta na wydarzeniach autentycznych.
Corrine, matka 7 letnich bliźniaków, Stevena i Phillipa zaniepokojona ich nietypowym zachowaniem postanawia zabrać ich na badania do specjalistycznej kliniki, gdyż od nikogo nie może się dowiedzieć, dlaczego jej dzieci dość specyficznie reagują na nietypowe sytuacje. Okazuje się obaj chłopcy cierpią na autyzm. Przyjaciel, z którym mieszka Corrine z tego powodu nie chce się już dalej angażować w ten związek, więc zostaje ona zmuszona do przeprowadzki w nowe miejsce, znalezienia nowej pracy i placówki, która zapewni chłopcom odpowiednie wykształcenie. Nie jest to łatwe, gdyż dyrekcja szkoły, do której chodzą bliźniaki, najchętniej by się ich pozbyła z powodu ich choroby, a i ich szkolni koledzy nie są w stosunku do nich tolerancyjni. Dzięki ogromnym staraniom i walce Corrine oraz pomocnych ludzi chłopcy, którzy jak się okazuje są w wielu dziedzinach wszechstronnie utalentowani z powodzeniem kontynuują naukę, pojawia się też ktoś, dla kogo Corrine i los jej dzieci nie jest obojętny...

zwijezda
opis użytkownika

Corrine i Brian tworzą udane związek wspólnie wychowując 7-letnich bliźniaków, Stevena i Phillipa. Ponieważ chłopcy zaczęli wykazywać pewne nieprawidłowości w zachowaniu i reakcjach, matka decyduje się zabrać ich na badania do kliniki. Dowiaduje się, że synowie cierpią na autyzm. Brian nie potrafi udźwignąć takiego ciężaru, Corrine wyprowadza się więc, zabierając dzieci. Wynajmuje Dom, z niemałym trudem zatrudnia opiekunkę do chłopców. Zaczyna tez pracę jako agentka ubezpieczeniowa.

The_Devil
opis użytkownika

Oparta na faktach historia matki, która samotnie boryka się z wychowaniem dwóch autystycznych synów. Aby ułatwić chłopcom wdrożenie się do normalnej nauki, zostaje im przydzielony specjalny nauczyciel. Z czasem Corrine sama prowadzi z synami dalsze ćwiczenia. Zakłada też fundację, której celem jest pomoc innym autystycznym dzieciom.

Klaudia192
opis użytkownika

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones