PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317308}
6,4 683
oceny
6,4 10 1 683
Droga wewnętrzna
powrót do forum filmu Droga wewnętrzna

Nie zrozumiałem do końca sensu tego krótkiego filmu. Czy moge prosić o interpretacje innych widzów?

ocenił(a) film na 10
filipmosz

Ja też nie dokońca go zrozumiałem, ale bardzo mi się podobał.
Poruszył kilka tematów:

1 Strach ludzki i jego przełamanie
Kobiata bojąca się pająka i bohater bojący się otwartej przestrzeni może nawet ludzi, którzy go otaczają.

2 Pogoń za pianiądzem i brak czasu.
Bezdomny miejący na wszystko czas, sprzątaczka wykonująca spokojnie i naluzie swoją pracę.
Bohaterowie karierowicze nie mający na nic czasu nawet spostrzeżenie, że w jego domu mieszka bezdomny, Szyc gonący za pieniądzem a nie przejmujący się zdrowiem czy nawet życiem przyjaciela.

Film bardzo dobrze zrobiony z dobrą obsadą: Stroński, Barczeswka, Cieślak, Szyc czy Cielecka.

Budrzet filmu tylko 85 tys zł. Jak na debiut i naprawde fajny.

Gdyby cię interesowało film ten wyszedł na dvd
Jest w empik płyta za 32 zł z napisem "Debiut" znajduje się na niej 9 filmów (wśród nich właśnie ten)od 30 - 40 min. prawie wszystkie filmy są znakomite i lepsze od tego.

ocenił(a) film na 7
Lukasz7890

Łukasz, wiesz odebrałam tego mężczyznę, załatwiającego swoje potrzeby fizjologiczne w domu Rafała, raczej jako bezrobotnego niż bezdomnego. Facet po prostu stracił pracę i nie miał co ze sobą począć, nie miał dokąd pójść, nie chciał martwić żony więc się ukrył.
Swoja drogą Krzysztof Stroiński zagrał swoja rolę kapitalnie.

ocenił(a) film na 6
filipmosz

3 Pytanie o tożsamość- dziecko pyta go o najprostszą rzecz: "Jak masz na imię?". Rafał nie wie jak na nie odpowiedzieć. Nie wie, kim jest i ten dzieciak właśnie(w 3 językach:D) mu to uświadamia.Poszukiwanie siebie. Droga wewnętrzna.

andziolek

ja też końcówkę nie do końca rozumiem. Ale film fajny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones