PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426425}

Drogi Osamo

Incendiary
6,4 4 554
oceny
6,4 10 1 4554
Drogi Osamo
powrót do forum filmu Drogi Osamo

7/10

ocenił(a) film na 7

Całkiem przyzwoity dramat. Cieszę się, że nie sugerowałam się negatywnymi opiniami, ponieważ film jest dobry i wart uwagi. Polecam:)

lu87

Ja ogólnie cieszę się z tego, że najpierw oglądam film, a dopiero potem czytam opinie innych - gdyby było odwrotnie, pewne nie obejrzałabym wielu niezłych filmów, a ten na pewno był niezły - o ile taki przymiotnik pasuje do takiego filmu.

Purslane

Wydaje mi się,że w filmie nie było scen,ktore są przedstawione na zdjęciach 13,14,15,czy się mylę?Obejrzałam dokładnie cały film,bez przewijania,ale nie zauważyłam tych motywów nigdzie...O co chodzi?;D

ocenił(a) film na 7
avosette

Hmmmm, też się teraz nad tym zastanawiam :D Tyle, że chyba Ci nie odpowiem, bo film widziałam już jakiś czas temu i może po prostu zatarły mi sie te sceny w pamięci, ale fakt, że nie przypominam ich sobie akurat:D A to dobre haha, może zamieścili fotki z planu w przerwie na kawę;)

lu87

Ja właśnie świeżo po obejrzeniu filmu przeglądnęłam te fotki zamieszczone na filmwebie i od razu wyłapałam,że kilku scen na pewno nie było.Po wypadku główna bohaterka była wrogo nastawiona non stop do boskiego Ewana i mimo,że on usiłował się wkupić w łaski,nic z tego nie wyszło,więc nie wiem skąd te romantyczne scenyw łóżku np.,zwłaszcza,że widać na nim,że Michelle ma pocharataną buźkę,więc owa scena musiała się wydarzyć po wypadku.Dziwne;D Chyba,że pierwotnie film miał zawierać te sceny,ale potem z jakichś powodów je wycięto;] Pod koniec główna bohaterka rodzi dziecko,a Ewan idzie do szpitala,także ma się rozumieć,że to jego dziecko?Szkoda,że nie czytałam książki,bo film jakiś taki niegramotny trochę.

avosette

Faktycznie :O Oglądałam to w zasadzie niedawno i nie pamiętam tych scen...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones