PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873371}
3,3 5 749
ocen
3,3 10 1 5749
3,0 15
ocen krytyków
Druga połowa
powrót do forum filmu Druga połowa

Np na Michale Polu, który fajnie zagrał trenera amp futbolu. Jakby pan Miecio dostał rolę albo kasę, to by film chwalił, ale go pominęli, to od razu wielka krytyka. Niech sam lepszy film zrobi, skoro z niego taki wielki kozak i "wybitny" znawca kina. Żenująca persona

ocenił(a) film na 1
golleadorr

Ty tak na serio i trzeźwo? :P

Askortt

Nie. Po prostu łączę fakty. Co Ty tak święcie wierzysz temu mieciowi? Co go tak bronisz? Co on jest za autorytet? W czym? Co takiego wielkiego stworzył? Jedyne co potrafi to lansować się na czyjejś pracy a sam nie zrobił jeszcze NIC. Zero Nul. Dlatego dla mnie to żaden autorytet a z Weszło go wyp...li więc jestem pewien skąd nagle ta jego nagonka

golleadorr

Ale to już nie chodzi o niego, tylko o to, że rzeczywiście metoda promocji prze taką ilość fejków to żenada

qutomilno

Ale on sam ma tu niejedno multikonto. Sam zachwala swoje vlogi, wciska linki, a innym zarzuca. hipokryzja taka, że aż mnie mdli

ocenił(a) film na 1
golleadorr

Ty naprawdę myślisz że Mietyczynski musi się próbować w komentarzach na filmwebie? XD wiesz kto to jest?

Mysz44

wiem, że to nikt nie jest, ale może Ty mi wyjaśnisz co takiego stworzył? Co wynalazł? A może ma jakieś tytuły naukowe? Oświeć mnie, bo może obrażam jakąś wielka osobistość świata nauki

Na wielu forach widziałem tak jak tutaj - jakieś dziwne konto, które wkleja link do jego vlogu i go zachwala... na pewno to k... przypadek... to "na pewno" nie on... "na pewno"
Pasożyt, który działa na zasadzie hejtera, który żyje tylko dzięki temu, że inni robią filmy. Sam nie zrobiłby NIC

ocenił(a) film na 1
golleadorr

Czy to kolejne multikonto Piotra Czai?

Askortt

patrzaj człowieku z pod czyich skrzydeł i pióra to wyszło, https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27162201,mala-sensacja-doradca , on tak musi inaczej się udusi ;)

doob

dla jasności to o golleadorze

doob

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27162201,mala-sensacja-doradca- andrzeja-dudy-wymyslil-komedie-romantyczna.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid =287&do_a=287&s=BoxNewsMT

ocenił(a) film na 1
golleadorr

Nie musisz być reżyserem, aby móc wyrazić opinię na temat filmu, lol

Mysz44

najłatwiej jest "wyrażać opinie", każdy może, ale on robi to od lat, udając znawcę, nie robi tego prywatnie, tylko z własnych fejków promuje swoje vlogi, tylko dzięki temu ktokolwiek o tym pasożycie słyszał, więc dziwne, że sam nie chce pokazać tym, których krytykuje, jak się robi filmy, no przecież chyba wie, jak tak się udziela
Niestety jest cieniasem, dlatego nigdy nic nie zrobi, tylko będzie "wyrażał opinie", w zależności od tego czy mu zapłacą czy nie - negatywne lub pozytywne

golleadorr

"Najłatwiej jest 'wyrażać opinie'" - widać, że Ty też idziesz na łatwiznę, skoro również postanowiłeś wyrazić swoją na temat chłopa w internecie, który swój kontent na jednym z kanałów od wielu lat opiera na komentowaniu/omawianiu/krytykowaniu filmów. Nie on jedyny się tym zajmuje na YT, ale jako jeden z niewielu podejmuje się omawiania produkcji, które są typowo 'polskie' - płytkie, mało ambitne, nieśmieszne, z niewiadomą grupą docelową odbiorców. Stąd jego opinie rzadko są przychylne, bo dlaczego miałyby być, skoro produkcje w zdecydowanej większości są żenujące, nie tylko jego zdaniem. I może Cię to zaskoczy, ale nie, nie trzeba być naukowcem, odkrywcą, reżyserem, scenarzystą czy kur... Elonem Muskiem, żeby wyrazić swoją opinię na temat filmu. Nie oczekujesz od piekarza, że wybuduje Ci dom, bo nie zakładasz, że ma takie umiejętności, choć takie może mieć. Nie musisz być też piekarzem, żeby stwierdzić, że chleb, który kupiłeś Ci nie smakuje. Twierdzisz, że Mieciu 'nic nie stworzył', więc może zajrzysz na jego kanał? Uważasz, że to nie jest twórczość? To zachęcam do zapoznania się z definicją twórczości. A temat rzekomych fake kont wrzucających linki do materiałów Miecia? Serio uważasz, że tutaj szuka swojej grupy odbiorców? Zwłaszcza w komentarzach pod takim filmem? XD Weź albo przejrzyj na oczy, albo przestań się kompromitować...

I nie, nie uważam, że każda polska produkcja jest zła, bo jest polska.
Nie uważam również, że mamy szanować jakąkolwiek twórczość polską, tylko dlatego, że jest polska. Nikt nie każe oglądać Ci materiałów Miecia. Jednak Ci którzy mają ochotę zapoznać się (za darmo) z opinią, która jest spójna z ich gustem filmowym, mają do tego możliwość dzięki takim kanałom. I dzięki temu przynajmniej my nie musimy płacić za bilet i męczyć się w kinie, idąc w ciemno na taki szajs.

A Ty może kup skakankę i ćwicz wypier... w podskokach?

ocenił(a) film na 1
ZizzuPL

Poza ostatnim, trochę zbędnym akapitem ;) bardzo dobrze napisane, sensownie i treściwie :)

ZizzuPL

ja kupię sobie to, na co będę miał ochotę, i żaden wyznawca hejtera miecia nie będzie mi mówił co mam robić.

Płytkie i to baaaardzo to są właśnie recenzje... to w sumie za duże słowo - "opinie" masochisty, który mówi tylko tak, żeby wywołać szyderę, a nawet nie potrafi zrozumieć sensu omawianych filmów! Facet jest typowym symbolem naszych czasów - zero wiedzy, za to chęć lansowania się za darmo na czyjejś robocie i walka o lajki, suby i podobne głupoty. . a że tacy zawsze znajda tępo zapatrzonych wyznawców to właśnie widzę. Ja na szczęście mam inne filmowe autorytety

Napisałem raz i napiszę kolejny - jak "mistrz" miecio taki znawca to niech zrobi chociaż JEDEN "niepłytki" film

Poza tym wiele płytkich filmów widziałem, a nasz "mistrz" się ich nie czepiał... ciekawe dlaczego...

Jak cokolwiek pożytecznego zrobi to przeproszę, ale póki co, to dla mnie jest to youtubowy hejter funkcjonujący tylko dlatego, że jemu podobnych w społeczeństwie niestety nie brakuje (ogłupienie wśród młodego pokolenia niestety postępuje) co tutaj widać najbardziej.
W dawnych czasach, kiedy liczyła się merytoryka taki koleś bez warsztatu nie miałby racji bytu, ale w dobie internetu byle miecio może zaistnieć

golleadorr

Nie trzeba być znawca aby widzieć że ten film to gówno. A Mieciu myślę że z prawie milionem subskrypcji nie musi promować się na komentarzach gdzie film oceniło około tysiąc ludzi. Zachowujesz się jak gimbus, jeśli jesteś jednak starszy to współczuję osobom w twoim otoczeniu. Pewnie nie masz dużo znajomych

RezZer

miecio kupuje subskrypcje tyle, bo nie wierzę, żeby w Polsce byŁo milion gamoni, dla których wygadywane przez niego bzdury miały jakiekolwiek znaczenie... chociaż skoro pis wygrywa kolejne wybory kto wie...

golleadorr

Coś Ty się na tego Miecia uwziął? Masz na nazwisko Czaja? Gość sam podkreśla, że jego filmiki to żadne recenzje. Robi to, co powinno się robić z kiepskimi filmami finansowanymi z naszych podatków. On bierze na tapet prawdziwe gówno. Chyba, że uważasz Kac Wawę, Ciacho, czy Wyjazd integracyjny to wyżyny dowcipu, to Ci nawet współczuję.

Trzeba mówić głośno, że większość polskich filmów ostatnimi czasy to nieśmieszne, żenujące i nielogiczne komedie romantyczne. Zresztą każdy ma prawo do opinii. On ma takie. Zwróć uwagę, że nie bierze każdego filmu, ale te, które wpasowują się konwencję jego kanału.

chiyome

A weź się człowieku nie promuj ze swojego fejk-profilu, jesteś żaden recenzent, skoro dla ciebie Akademia pana kleksa ma podłoże ...pedofilskie... żenada panie masochsta

golleadorr

Golleador jesteś najgorszym typem człowieka który walczy o "prawo głosu dla wszystkich" pod warunkiem że ci "wszyscy" mają takie samo zdanie jak ty. To jest tak żałosne i dziecinne... Fuj... Napisałbym coś jeszcze ale zaraz się porzygam.

ADDY94

a powiedz, myślisz, ze ma to dla mnie jakiekolwiek znaczenia?????

ocenił(a) film na 2
golleadorr

Sfilmowani też się uwzięli na to ,,arcydzieło,, ?? A paru innych krytyków? Ciekawe dlaczego? Może warto się pogodzić z tym, że to po prostu bardzo słaby film...

ocenił(a) film na 1
roGGer777

Mała poprawka, wszyscy którzy nie są spokrewnieni z reżyserem/scenarzystą się uwzięli ;)

Prozalina

Jestem prawie pewien, że pod nickiem golleadorr kryje się któryś z producentów filmu ;)

roGGer777

Ja nie piszę, że to arcydzieło, pokaż mi, gdzie ja pieję z zachwytu nad filmem?

Ja tylko piszę prawdę o "mistrzu" mieciu. A Sfilmowani to tez "mistrzowie intelektu"... wszystkie hieny rzuciły się na ten film tylko dlatego, że stał się głośny, bo Krycha, bo Euro etc - typowa metoda hien - zaatakować coś znanego, to i o na powiedzą, taka prawda

golleadorr

Mówisz że wszystkie hieny rzuciły się na ten film. Największa hieną z nich jesteś Ty bo chyba najbardziej się rzuciłeś. Tak spamujesz forum zarzucając innym coś co sam robisz że po prostu beka jak ciągle robisz samozaoranie xD

ocenił(a) film na 1
RezZer

bo mu za to płacą/zapłacili :)

Szramiasty

bardzo mozliwe

roGGer777

ja nie piszę że to dobry film, czytaj ze zrozumieniem! piszę, że masochista atakuje film bo go olali

ocenił(a) film na 1
golleadorr

Pol to być może dobroduszny człowiek... Ale "dzieciuch" straszny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones