Film

The Other Side of Heaven

2001 1 godz. 53 min.
7,5 289
ocen
7,5 10 289
1 646
chce zobaczyć
{"id":"40702","linkUrl":"/film/Druga+strona+nieba-2001-40702","alt":"Druga strona nieba","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/07/02/40702/6981811.2.jpg"}
Lata 50-te ubiegłego wieku. John Groberg (Christopher Gorham) wychował sie na farmie w Idaho Falls. Postanawia zostać... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Lata 50-te ubiegłego wieku. John Groberg (Christopher Gorham) wychował sie na farmie w Idaho Falls. Postanawia zostać misjonarzem na egzotycznych wyspach Tongan. Pozostawia kochającą rodzinę i prawdziwą miłość swojego życia - Jean (Anne Hathaway). W listach John dzieli się z nią swoimi przemyśleniami i przygodami, a jej listy podtrzymująLata 50-te ubiegłego wieku. John Groberg (Christopher Gorham) wychował sie na farmie w Idaho Falls. Postanawia zostać misjonarzem na egzotycznych wyspach Tongan. Pozostawia kochającą rodzinę i prawdziwą miłość swojego życia - Jean (Anne Hathaway). W listach John dzieli się z nią swoimi przemyśleniami i przygodami, a jej listy podtrzymują go na duchu w trudnych chwilach. John zmaga się z barierą językową, trudnościami fizycznymi i głęboko zakorzenioną podejrzliwością mieszkańców Tongan, którym przybył pomóc. Chce pozyskać ich zaufanie i sympatię. W ciągu swojego trzyletniego pobytu na wyspach odkryje przyjaźń i mądrość w najbardziej nieoczekiwanych miejscach i momentach. Ta przygoda na wyspach Tongan na zawsze odmieni życie Johna Groberga.

boxoffice
$4 760 014 na świecie
$4 720 371 w USA
$39 643 poza USA
budżet
$7 000 000
na podstawie
John H. Groberg "In the Eye of the Storm" (książka)
studio
3Mark Entertainment / Molen/Garbett Productions
data produkcji
2001
tytuł oryg.
The Other Side of Heaven
inne tytuły
Druga strona nieba Polska
Eye of the Storm (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Nowej Zelandii oraz na Wyspach Cooka.
John Paekau zmarł wkrótce po zakończeniu zdjęć. Podczas napisów końcowych pojawia się złożona mu dedykacja.
Premierę filmu opóźniono tak, by wcześniej ukazał się inny film Anne Hathaway - Pamiętnik księżniczki - a twórcy mogli skorzystać na jego sukcesie.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 5/10

  No_5

  Trochę nudnawy i tendencyjny, ale można obejrzeć. Ładne plenery i śliczna jak zawsze Hathaway.

  • help...

   użytkownik usunięty

   Pomóżcie! Gdzie mogę znaleźć napisy do tego filmu? będę wdzięczna za pomoc, pzdr.

   • przyjemny film

    moonlady

    film całkiem do rzeczy, nie jest to wysokobudżetowa produkcja ale film dobrze sie ogląda, pozostaje po nim chwila zastanowienia, melancholi. tak żeby na chwile sie zatrzymać :) spokojnie można obejzeć gdy ma sie dość tego wstrętnego świata :)