PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478170}
6,6 12 162
oceny
6,6 10 1 12162
6,0 4
oceny krytyków
Drzazgi
powrót do forum filmu Drzazgi

Co się stało z Robertem i Martą ? Oni umarli czy sobie właśnie 'gdzieś tam poszli" ?

użytkownik usunięty
bkm_fw

na to pytanie nikt Ci nie da ostatecznej odpowiedzi

ocenił(a) film na 9

Mogła to być "fatamorgana".

ocenił(a) film na 8
bkm_fw

Zakończenie otwarte - możesz sama sobie wymyślić co się dalej stało ;)

Mistrustful

Dzięki ;)

ocenił(a) film na 8
bkm_fw

Na moje zginęli. Ta scena była metaforyczna tak jak kilka innych w tym filmie. Ich wypadek był nawiązaniem do opowiastki dziadka o nowożeńcach, którzy prosili o wieczne szczęście i dlatego zginęli w dniu swego ślubu.

ocenił(a) film na 9
irlis

Popieram.

ocenił(a) film na 8
bkm_fw

Pojechali razem zacząć noWe życie. Zdecydowanie zakończenie otwarte.

użytkownik usunięty
Dioxa

no to czemu elvis mówił że wstali i poszli ??

ocenił(a) film na 10

bo Elvis ( patrz Karolak ) był człowiekiem patrzącym na wszystko przez różowe okulary. Jak na moje to oni umarli i dołączyli do Bartka w lepszym świecie : )

użytkownik usunięty
klein_bell

może i racja. Ale czy Oni nie mogli po prostu wstać i pójść sobie zanim ta policja przyjechała. Miłość od pierwszego wejrzenia, rozmowy, razem raźniej zacząć wszystko od nowa, zostawić w piz du przeszłość i pójść przed siebie. No i ogólnie to tak fest nie przy je ba li w to auto, choć motor trochę się rozsypał. Ale stary był :)

ocenił(a) film na 10

Tak jak pisali wcześniej, zakończenie jest otwarte. Każdy może interpretować jak chce. Ja sama zresztą nie wiem teraz ; )

użytkownik usunięty
klein_bell

to jest ten moment kiedy obie strony mogą mieć racje..

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones