Film

Donau, Duna, Dunaj, Dunav, Dunarea

2003 1 godz. 30 min.
6,0 1
ocena
6,0 10 1 1
8
chce zobaczyć
{"id":"113338","linkUrl":"/film/Dunaj-2003-113338","alt":"Dunaj"}
Dunaj to film drogi, opowiadający o ostatnim rejsie starego statku Dunaj, który płynie najpotężniejszą rzeką Europy. W... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Dunaj to film drogi, opowiadający o ostatnim rejsie starego statku Dunaj, który płynie najpotężniejszą rzeką Europy. W Wiedniu na pokład statku trafia młody człowiek, który przynosi ze sobą sarkofag. Ostatnia wola zmarłego zmusza kapitana – Franza do obrania kursu z Wiednia na Morze Czarne. Na statku znajdują się też inniDunaj to film drogi, opowiadający o ostatnim rejsie starego statku Dunaj, który płynie najpotężniejszą rzeką Europy. W Wiedniu na pokład statku trafia młody człowiek, który przynosi ze sobą sarkofag. Ostatnia wola zmarłego zmusza kapitana – Franza do obrania kursu z Wiednia na Morze Czarne. Na statku znajdują się też inni pasażerowie: osierocone dziecko, dezerter, Transylwańczyk, narkoman i inni rozbitkowie życiowi. Płyną dwa tysiące kilometrów z prądem rzeki na wschód, gdzie niespodziewanie odnajdują swoją nową ojczyznę.

inne tytuły

forum filmu Dunaj

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.