film

Dus

2005
2h 32m
6,8 498
ocen
6,8 10 1 498
Siddanth (Sanjay Dutt) i Shashank (Abhishek Bachchan) są braćmi, którzy wraz z Adityem (Zayed Khan) oraz Aditą (Shilpa Shetty) pracują dla indyjskiej Komórki... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Dus zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

IIFA - Nagroda za Doskonałość Techniczną
Film zdobył nagrodę IIFA - Nagroda za Doskonałość Techniczną, inną nagrodę oraz 8 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Siddanth (Sanjay Dutt) i Shashank (Abhishek Bachchan) są braćmi, którzy wraz z Adityem (Zayed Khan) oraz Aditą (Shilpa Shetty) pracują dla indyjskiej Komórki Antyterrorystycznej (ATC). Od zatrzymanego w czasie akcji Altafa dowiadują się, iż terrorysta imieniem Jambhal planuje dokonać na terenie Kanady zamachu terrorystycznego, w którymSiddanth (Sanjay Dutt) i Shashank (Abhishek Bachchan) są braćmi, którzy wraz z Adityem (Zayed Khan) oraz Aditą (Shilpa Shetty) pracują dla indyjskiej Komórki Antyterrorystycznej (ATC). Od zatrzymanego w czasie akcji Altafa dowiadują się, iż terrorysta imieniem Jambhal planuje dokonać na terenie Kanady zamachu terrorystycznego, w którym może zginąć nawet dwadzieścia pięć tysięcy ludzi. Shashank i Aditya zostają wysłani do Kanady, gdzie wraz z jedną z agentek ATC Nehą (Esha Deol) oraz kanadyjskim policjantem (Sunil Shetty) starają się dowiedzieć kim jest tajemniczy Jambhal i w jaki sposób planuje dokonać zamachu.

Tatuaż na plecach Aditi (Shilpa Shetty) wielokrotnie podczas filmu pojawia się i znika.
Gdy kręcono zdjęcia w Kanadzie, w gazecie ukazał się artykuł, który mówił, że Sanjay Dutt jest terrorystą. Artykuł oczywiście był częścią akcji promocyjnej, jednak aktor naprawdę zmarwił się nim. Aktor odwołał wszystko i wrócił do domu, tracą pięć dni zdjęciowych.
Film powstawał w Mumbaju, Stan Maharashtra, Indie oraz w Calgary w Kanadzie.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

na Bollywood HD

noo i obsada...dla fanow bollywood rarytas :3

7/10

ocenił(a) film na 3

Wg mnie niezły :) Da się obejrzeć :) Najbardziej z całego filmu podobał mi się koniec...może dlatego, że to nie jest kolejny film ze szczęśliwym zakończeniem:)

Obejrzałem pierwsze 40 minut filmu no i jak wrażenia ?
Beznadziejny ! Nudny ! Nic się nie dzieje !
Możliwe, że dalszy ciąg filmu też nudny.
Nie polecam !!!!

Wart obejrzenia

ocenił(a) film na 6

Naprawdę bardzo dobry, na serio (rapetem dwie góra, trzuy nieco przesadzone sceny kaskaderskie) film sesacyjny z ciekawie zarysowanymi bohaterami i ciekawą intrygą. Dobry, bududjący napięcie mntaż. Trochę mało bolly, bo tylko dwie (jeśli liczyć z początkową to trzy) piosenki, ale to chyba filmowi na dobre wychodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones