PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34887}

Dwóch gniewnych ludzi

Anger Management
6,8 68 889
ocen
6,8 10 1 68889
5,8 10
ocen krytyków
Dwóch gniewnych ludzi
powrót do forum filmu Dwóch gniewnych ludzi

Po traumatycznych przeżyciach podczas oglądania ”Małego Nicky’ego” i ”Klik: I robisz co chcesz” postanowiłem dać ostatnią szansę komedii z udziałem Adama Sandlera. Pewnie nie dałbym tej szansy gdyby nie Jack Nicholson, który jak zwykle zagrał... Jacka Nicholsona i cholernie dobrze mu to wyszło. O dziwo film, mimo niemałego nagromadzenia absurdów, podobał mi się. Jedno było w nim bardzo życiowe. Każdego człowieka można wrobić - spreparować dowody, zgnoić, zrobić z niego wielbłąda. Gdyby nie cukierkowe zakończenie mielibyśmy historię rodem z ”Procesu” Kafki. Ale i tak mi się podobało. Momentami było zabawnie, dialogi całkiem fajne a Woody Harrelson jako Galaxia (:)) nie po raz pierwszy dał mi się pokazać jako dobry aktor. 7/10

galladorn

Nie wiem co od Klika chcesz. Wedlug mnie to swietny film, nawet nie jako komedia, ale jako film sam w sobie. Zdecydowanie najlepsza z produkcji, w ktorych widzialem Sandlera.

użytkownik usunięty
CuriousSam

Pomijając fakt, że był przerażająco głupi i nudny (klik).

ocenił(a) film na 7
CuriousSam

CuriousSam: Wejdź na Klika znajdziesz tam moją opinię.
Lolan: W sumie to się z Tobą zgadzam.

galladorn

Czytalem twoja opinie juz wczesniej, ale nie do konca odpowiada to na moje pytanie. Sam nie przepadam za typowymi glupkowatymi komediami z Sandlerem, ale Klik wlasnie byl nakrecony w nieco innym stylu i toaletowego humoru bylo w nim mniej. Sceny jak wspomniane przez ciebie zabawy z kaczka pojawiaja sie sporadycznie i nie wiem dlaczego mialyby tak znacznie wplynac na ocene calego filmu.

ocenił(a) film na 7
CuriousSam

Oglądałem Klik już jakiś czas temu i nie wszystko pamiętam ale wiem, że oczekiwałem innego filmu. Innego scenariusza. Trudno jest mi to wyrazić ale oglądając byłem po prostu rozczarowany. A już najmniej podobała mi się końcówka, w której przewijał swoje życie. Może i miał być w tym jakiś morał, niemniej jednak do mnie film nie przemówił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones