PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5261}

Dwoje na drodze

Two for the Road
7,7 3 494
oceny
7,7 10 1 3494
7,6 5
ocen krytyków
Dwoje na drodze
powrót do forum filmu Dwoje na drodze

O miłości dwojga ludzi. O tym co się mówi na początku związku. O tym, że w to się wierzy. O
tym, że z czasem wiele rzeczy się kończy. A niektóre zostają.

Piękny, mądry film. Jeden z moich ulubionych.

Do tego wspaniałe widoki Lazurowego Wybrzeża, bajeczne kolory, piękna muzyka i
oczywiście boska Audrey. W scenie przyjęcia w kreacji Paco Rabanne wygląda zabójczo!

Postać Audrey wzrusza i zyskuje sympatię - jak zresztą zawsze, a bohater Alberta Fienneya konsekwentnie mnie wkurza. Nie wiem czemu ta kobieta tyle z nim wytrzymała!?

bardotek69

Film jest gorzki. Kiedy go oglądałam czułam smutek. Czemu? Bo pokazuje miłość, która najpierw jest piękna i spontaniczna, potem zamienia się w coś zupełnie innego, przyzwyczajenie, znudzenie (?). Odniosłam wrażenie, że związku Joanny i Matta przeszkodziły pieniądze.

ocenił(a) film na 9
geefri

Bardzo przyjemny film, w którym jak zwykle wspaniałą kreacje stworzyła Audrey Hepburn. Nie jestem fanem filmów o miłości, jednak ten niezwykle ją ukazuje jak z czasem ludzie zmieniają do niej nastawienie. Audrey Hepburn to jedna z najlepszych aktorek, jakie widziała kinematografia, a w tym filmie oprócz roli, wyglądała wybornie.

bardotek69

No tak, taka to podróż, która zwie się małżeństwo. Tu pokazana bardzo lirycznie i ujmująco. To zasługa samej Audrey. Widz czuje ból miłości, która przechodzi w nowy twór. Może szkoda, że rolę odrzucił Newman, który na pewno zawiedzione uczucia miałby wymalowane cudownie w lazurze swych oczu. Ku pokrzepieniu małżonków będących na zakręcie. Film obowiązkowy. Przepiękny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones