PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614257}

Dyktator

The Dictator
6,4 151 645
ocen
6,4 10 1 151645
4,8 19
ocen krytyków
Dyktator
powrót do forum filmu Dyktator

Smutni polscy katolicy bez dystansu do siebie wystawiają jedynki zapominając że to satyra i bez
dystansu do siebie do takich filmów nawet nie powinno się podchodzić. Film świetny, śmiałem się
prawie cały czas. Genialna scena z "demokratycznym" głosowaniem albo Igrzyskami :D
Bezkonkurencyjny.

użytkownik usunięty
Flashpoint

Weź się ogarnij. Co ma tutaj katolicyzm do rzeczy? Mam wywalone na katolicyzm oraz na wszystkie religie tego świata, a film był zwyczajnie słaby. Słaby przez duże "S". Były w nim śmieszne może ze trzy żarty..

- Pierwszy Ali G show oraz film sam film Ali G był śmieszny. Wyszydzali tam Brytyjczyków i ogólnie społeczeństwo i było ok - coś nowego.
- Potem był Borat, wyszydzali tam Amerykanów i ich społeczeństwo, i jeszcze jakoś trzymał poziom, ale słabiej.
- Potem był Bruno, gdzie też wszystkich wyszydzali w okół, który już był linią pochyłą w dół.
- teraz jest Dyktator, który powiela wszystkie żarty z trzech poprzednich kreacji, i śmieszy mało.

Tak na prawdę jedyną śmieszną "rzeczą" jest w tym filmie ścieżka dźwiękowa. I chyba pierwszy raz kreślę taki temat, iż ścieżka dźwiękowa może być zabawna - przerobienie wszystkich hitów rapu czy popu na arabskie brzmienia.

"Bezkonkurencyjny" - a to niezły żart..

Flashpoint

haha ja też się ubawiłem, a kolega powyżej cierpi najwyraźniej na chroniczny ból d_py :)

ocenił(a) film na 7
Flashpoint

Zdjęcie numer 8 to kwintesencja filmu xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones