PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702081}

Dyplomacja

Diplomatie
6,5 1 320
ocen
6,5 10 1 1320
6,2 5
ocen krytyków
Dyplomacja
powrót do forum filmu Dyplomacja

KwSNPH

ocenił(a) film na 4

KwSNPH czyli Kino w Służbie Niemieckiej Polityki Historycznej. Nie ma co się napinać po prostu Szwaby prowadzą przemyślaną politykę historyczną, która służy stopniowemu zdejmowaniu odpowiedzialności za okropności II w.ś. z Niemców i ten film temu służy.

Polisz_Kicz

Nie oglądałem, ale ta opinia mi wystarcza by nie obejrzeć. Po filmie ,,Nadzy wśród wilków" potwierdzam w pełni tego typu tendencje.

ocenił(a) film na 9
Polisz_Kicz

Powtarzasz zasłyszane brednie i głupoty , nic z tego filmu do ciebie nie dotarło. Jest tu trochę pozmienianych faktów historycznych ale nigdzie nie dostrzegam śladu twoich spiskowych teorii
Generał praktycznie do końca chciał wykonac rozkaz wysadzenia Paryża, bez względu na swoje wątpliwości, i bez względu na spodziewaną śmierć dwóch milionów cywili. Tylko zbiór przypadków odwlókł wydanie rozkazu do czasu, gdy dyplomata przekonał go swoją ofertą. Także o zniszczeniu Charkowa i wielu innych miast mówił z dumą.
Tak samo inni żołnierze niemieccy wykonywali rozkazy do końca, a jeden z nich nawet w swej nadgorliwości puścił by wszystko z dymem, gdyby nie zginął w ostanim momencie

ocenił(a) film na 4
ronin29

"...nigdzie nie dostrzegam śladu twoich spiskowych teorii"
może zwyczajnie jesteś za mało bystry?

ocenił(a) film na 9
Polisz_Kicz

O, nie tak łatwo. Twierdzisz, że ten film jest politycznie umotywowaną produkcją, zacierającą prawdę historyczną o odpowiedzialności Niemiec. Ja twierdzę, że jest to film profrancuski i nie ma tam ani śladu wybielania Niemiec. I podaję na to fakty z filmu. Jeśli masz dowody na swoje twierdzenie, to je podaj, a jeśli nie to się nie osmieszaj publicznie swoimi wynurzeniami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones