PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464478}

Dystrykt 9

District 9
7,1 224 709
ocen
7,1 10 1 224709
7,3 34
oceny krytyków
Dystrykt 9
powrót do forum filmu Dystrykt 9

Patrzcie, tyle lat minęło, nakręcono tyle bajecznie drogich filmów, w większości o niczym, albo tym samym, a ten film ciągle tkwi w pamięci. Szkoda, że fantastyka nie poszła w tą stronę. Co ja bym dała, żeby powstała druga część krewetkowej sagi, zamiast np najnowszej odsłony pana predatora:(

ocenił(a) film na 10
Haiku_2

narazie nie widać kontynuacji na horyzoncie. Po nieudanych próbach nakręcenia Obcego5 Neill realizuje sequel Robocopa
https://naekranie.pl/aktualnosci/nowy-robocop-scenarzysta-o-postepach-prac-nad-p rojektem-3939861

ocenił(a) film na 9
dezertx

robocopa..z całym szacunkiem do robocopa, ale odsłon było kilka i chodziło w nich głownie o pokazanie efektownych wygibasów blaszanej puszki w wojnie z kolejnymi wcieleniami zła...a budżety...ho ho. no ale cóż, nie mnie oceniać, nie mnie hejtować:(

ocenił(a) film na 9
Haiku_2

To słabo oglądałeś Robocopa.

ocenił(a) film na 9
Haiku_2

Kontynuacja juz zapowiedziana:)

ocenił(a) film na 9
Fernando9Elnino

Dzięki Fernando, myślałam, że dziś już nic nie poprawi mi humoru, a tu proszę, zupełnie nieoczekiwanie, żeby nie powiedzieć niemal cudownie, pojawiasz się Ty i taki news:) ratujesz mi ten dzień, nawet nie wiesz jak bardzo:)

ocenił(a) film na 2
Haiku_2

Tak zapytam co podoba wam się w tym filmie? fabuła i cały jej przebieg jest bezsensowny jak dla mnie, wszystko praktycznie nie logiczne... co ten film w ogóle przekazuje? kosmici zlecieli se 20 lat temu z super technologią, statek kosmiczny wielki na pół Nowego Jorku a te ufoki potulne jak baranki XD? opis filmu sprawił, że go wlaczylem..myślałem, że to faktycznie poważny dramat a to taka familijna papka z TVNu do obejrzenia z całą rodziną w święta ;/ niestety opis i plakat tylko bardzo dobre, reszta nieeeee. no kurde... kosmici na ziemi statek ogromny w powietrzu a ludzie klaszczą sobie do kosmitów uśmiechnięci i robią foteczki cobz tego, ze jeden człowiek zginie reszta patrzy i się śmieje hahah




Nowy początek 2016, polecam tak powinni zostać zaprezentowani obcy

ocenił(a) film na 9
Mortemignis

Film miał mniejszy budzet niz takie typowy duze filmy sfi. Nowy,świezy pomysł na pokazanie kosmitow i problemy jakie mogą oni powodać dla ludzi. Nowy początek srednio mi podszedł jakos

ocenił(a) film na 9
Fernando9Elnino

I nie ma prawidłowego przykładu jak powinni zostac zaprezentowani obcy,poniewaz zostali zaprezentowani tak jak tworcy chcieli xd

ocenił(a) film na 9
Mortemignis

jakbyś to ty był na miejscu krewetek to byś tak samo na planecie wyglądał, stado baranów, odbiecie lustrzane naszego społeczeństwa

ocenił(a) film na 9
Haiku_2

Nic dodać, nic ująć!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones