PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5293}

Dzień świstaka

Groundhog Day
7,2 147 701
ocen
7,2 10 1 147701
8,2 32
oceny krytyków
Dzień świstaka
powrót do forum filmu Dzień świstaka

jak dla mnie jedna z najlepszych dziesięciu komedii świata 10/10

ocenił(a) film na 10
tessonilo

dla mnie jest w pierwszej trójce.

Ocena poniżej 8 to nieporozumienie, ok. 8,5 się należy, ode mnie 10/10

ocenił(a) film na 10
wishram

popieram!
ostatnio obejrzałem ten film po latach i ryczałem ze śmiechu, aż w domu wszystcy pytali czy wszystko ok
10/10

tessonilo

Popieram.Za kazdym razem kiedy ogladam go ponownie w telewizji,bawie sie rownie dobrze jak za pierwszym razem.

ocenił(a) film na 10
tessonilo

Podpisuję się pod tą wypowiedzią wszystkimi kończynami :P Jest po prostu genialna, obecna średnia ocena 7,73 i 772 miejsce w Top100 ?? Dla najlepszej komedii wszech czasów, to jeden wielki dowcip i nieporozumienie ;/, świat chyba powariował, skoro na 802 miejscu można znaleść takiego gniota jak american pie ;/ (wtf is goin on ??), wydaje się, że na filmwebie za dużo jest obecnie "głupawych nastolatków", które rzucają gdzie popadnie oceny 10, w szczególności na tępe amerykańskie shity. A takim genialnym filmom jak choćby groundhog, ktorych humor nie potrafią zrozumieć dają 3/10 Jaki żal :/ ...

ocenił(a) film na 10
tessonilo

Film bez wątpienia piękny i genialny. Scisła światowa czołówka.

tessonilo

Dla mnie i całej mojej rodziny jest to film wręcz kultowy. Oglądamy za każdym razem,gdy tylko jest okazja. Dziwi mnie ocena poniżej 8,jednak o gustach się nie dyskutuje. Widocznie nie każdy ma o nim tak pozytywną opinię jak ja.

ocenił(a) film na 9
Wieszczka

Dokładnie, u mnie też gdy tylko leci w tv oglądamy. Kapitalny film. Niestety jak widać po pozycji nie wszyscy go doceniają, a szkoda...

ocenił(a) film na 10
LuBe

widziałem ten film dziesiątki razy i nadal go uwielbiam

ocenił(a) film na 8
tessonilo

Film, który można oglądać co tydzień i się nie znudzi. już kila razy go oglądałem i za każdym razem ryczę ze śmiechu. Naprawdę światowa czołówka jeżeli chodzi o natężenie śmiechu. Polecam wszystkim

ocenił(a) film na 8
szromcio

Oj chyba przesadzacie;) Film bardzo dobry, na niedzielne popołudnie jak dziś. Śmieszny, ciekawy. Sam kilka razy wybuchałem śmiechem, ale widziałem filmy na których płakałem, na tym tylko się śmiałem, ale film jest dobry;) Pomysł ,ciekawie opracowany i nieźle zakończony...

ocenił(a) film na 10
grabarz91

Ale komedie (nawet te romantyczne) nie są po to by płakać ;] Tu są chwile, które powodują, że musimy poważniej pomyśleć o pewnych sprawach (jak np próby samobójcze Phila czy śmierć bezdomnego), ale jednak generalnie to komedia i jako taka ma nas bawić ! :) Dzień świstaka wywiązuje się z tej roli znakomicie.

tessonilo

To jeden z tych filmów, które mogę oglądać nieskończoną ilość razy.

ocenił(a) film na 9
tessonilo

Co tu dużo mówić. Kapitalny. Arcydzieło niekoniecznie ale na 9 zasługuje!

ocenił(a) film na 10
transformator3d

Absolutnie rewelacyjny, 10/10. Można go oglądać w kółko i się nie nudzi. Jest i śmieszny i ma swoje przesłanie.

Nuneczka

Może nie jest arcydziełem, ale kocham ten film, moja ocena 10/10

ocenił(a) film na 10
e_koneserka

Chciałbym bardzo go obejrzeć.Może ktoś napisać mi z jakiej strony oglądać lub też jak obejrzeć ?

ocenił(a) film na 10
stilo_as

z eksita sobie sciagnij bardzo dobra jokosc polecam lub na dvdi kup sobie tez jest chyba za okolo 40 zeta

tessonilo

a pozostałe 9 to??

ocenił(a) film na 10
ladyant

uwielbiam ten film,świetne kino dla każdego od lat 5 do 105,Bill Murray zagrał najlepszą rolę w życiu

ocenił(a) film na 9
tessonilo

wspaniały film zaiste

tessonilo

zgadzam się uwielbiam ją oglądać od czasu do czasu

Princess__Leia

ojj będzie trzeba ponownie niebawem obejrzeć świstaka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones