PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5293}

Dzień świstaka

Groundhog Day
7,2 147 574
oceny
7,2 10 1 147574
8,2 31
ocen krytyków
Dzień świstaka
powrót do forum filmu Dzień świstaka

Fajnie pokazano jak wszystkie wysilki podrywu szly na marne. Dopiero kiedy odpuscil i skupil sie na poprawianiu siebie, przyciagnal to czego pragnal. Zla wiadomosc jest taka, ze trudno przyciagnac kogos, z kim nie ma sie ciaglego kontaktu. Dzisiaj ludzie chca natychmiastowej gratyfikacji. Nikt nie ma czasu na rozwijanie znajomosci w przyjazn a potem w milosc. Bo przeciez na fejsie czy portalu randkowym albo czacie kolejka napalonych amantow zdaje sie nie miec konca. I w ten sposob rodzaj ludzki wyginie.

ocenił(a) film na 10
jedyny_realista

Może i nie wyginie, ale się przeistoczy w coś gorszego...




jedyny_realista

Nie tylko facet musi się stać lepszy, każdy niezależnie od płci powinien osiągnąć jakiś poziom rozwoju emocjonalnego by móc wejść w związek i by płeć przeciwna zaczęła zwracać uwagę. Niestety kobiety wykorzystują fakt, że dużo facetów jest napalonych i nie myśli o niczym innym + nie mają poczucia własnej wartości. W drugą stronę działa to podobnie, a każdego jest mi po równo żal. Ale największą szkodę facetom wyrządzają Ci wszyscy "bad-boye", bo właśnie przez to wpada się w kompleksy, to nie wina kobiet, tylko wina narcyzów którzy budują własne poczucie wartości na krzywdzie innych. Tak samo jest u kobiet, tutaj zamiast bad-boyów są klasyczne "jeśli nie możesz mnie znieść kiedy jestem najgorsza to cholerne pewne że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza" i inne tego typu osobowości

jedyny_realista

przeciez zdecydowana wiekszosc mieszkanow tej planeci zgodnie z teoria Phila jest kretynami. jakiekolwiek proby ratowania tej planety czy samej cywilizacji z gory sa skazane na porazke. sztuke polega na tym aby sie w tym polapac kiedy nie jest zbyt pozno :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones