PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5293}

Dzień świstaka

Groundhog Day
7,2 147 638
ocen
7,2 10 1 147638
8,2 31
ocen krytyków
Dzień świstaka
powrót do forum filmu Dzień świstaka

W ciekawostkach pisze, że 34, ale to niemożliwe, biorąc pod uwagę ilość perfekcyjnych randek,
samobójstw itd...

ocenił(a) film na 7
cumartesi

W ciekawostkach jest napisane, że 34 razy został przedstawiony 2 lutego, a nie że tyle razy trwał. Sam Phil,w którymś momencie wspomniał o pół roku.

daniocaps

Ale i tak było ich zdecydowanie więcej, skoro chyba z 10 razy popełniał samobójstwo (rzucanie się z wieży, porażenie prądem itd - wiadomo, że każde innego dnia). Planowanie randek... też chyba z 10 dni. Kilka razy dostał po twarzy od producentki - wiadomo, że nie jednego dnia. Plus inne wybryki to daję z pewnością więcej niż 34 dni.

Jakby mi się film bardziej podobał, to bym policzyła. Ale że aż tak strasznie mnie nie zachwycił... to wolę nie wiedzieć.

ocenił(a) film na 9
cumartesi

34 dni były POKAZANE, o reszcie dni główny bohater opowiadał albo można się było domyślić że się odbyły. Ile przeleciało pomiędzy POKAZANYMI dniami nie wiadomo dokładnie. Tak jak to jest napisane w ciekawostkach i przez daniocaps

ocenił(a) film na 8
owiec_1989

Dokładnie. 34 dni zostały przedstawione w filmie, ale całe przezycia i powtarzania tego dnia trwały o wiele dłuzej. "Sam Phil,w którymś momencie wspomniał o pół roku."

W dodatku nauczyć się grać na pianinie i rzeźbić w lodzie tak szybko nie mógł ;)

ocenił(a) film na 9
daniocaps

pół roku wrzucał karty do kapelusza :) właściwie to nie wiadomo, ale myślę, że kilka lat, a może i więcej

ocenił(a) film na 9
voyano_wrecemocny

ktoś już zajął się tym tematem i wyszło mu ze Phil spędził w pętli 34 lata !!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
cumartesi

Musiało być to minimum kilkanaście lat zważywszy na umiejętności jakie nabył (pianino, rzeźba) ale wydaje mi się że 34 lata to prawdopodobna ilość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones