PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5293}

Dzień świstaka

Groundhog Day
7,2 147 642
oceny
7,2 10 1 147642
8,2 31
ocen krytyków
Dzień świstaka
powrót do forum filmu Dzień świstaka

słabiutki

ocenił(a) film na 1

a tytuł tak ładnie się zapowiadał ;/ wielkie rozczarowanie

ocenił(a) film na 9
alicek246

Jeśli widz kiepski to i film wypadnie słabo.

ocenił(a) film na 1
hauser

Wypraszam sobie. To, że film mi się nie podobał nie oznacza, ze jestem kiepskim widzem! wyraziłam swoje zdanie i tyle. A tu mnie od razu taki ktoś obraża. Widziałam mnóstwo filmów i umiem ocenić co mi się podoba, a co nie. Ten film mi się akurat nie podoba i nie podoba mi się też to, że obrażasz mnie po moim filmowym guście!

ocenił(a) film na 9
alicek246

rozrzucasz dziesiątki na prawo i lewo, dajesz je jakimś słabym hollywoodzkim filmidłom jakich pełno, a temu wyjątkowemu, inteligentnemu filmowi dajesz 3. Więc sobie nie wypraszaj.

ocenił(a) film na 1
jasiu15

Mój gust, moje oceny. Nie Twoja sprawa jaki film według MNIE zasługuje na 3, a jaki na 10. Ja się waszych filmowych gustów nie czepiam. Uważasz, że ten film jest inteligentny - twoja sprawa. Ja mam inne zdanie i nic Ci do tego!!!!!!

ocenił(a) film na 10
alicek246

Jeśli piszesz o "wielkim rozczarowaniu" to licz się z tym że otrzymasz adekwatne komentarze, a nie "Ja mam inne zdanie i nic Ci do tego!!!!!!" To po kiego piszesz grzyba i przyznajesz że "tytuł tak ładnie się zapowiadał ;/ " spodziewałaś się filmu przyrodniczego?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
alicek246

Tak, twój gust i Twoje oceny. Ale nie jesteś świętą krową, Twoje opinie można poddać krytyce, więcej - konfrontowanie opinii na forum dyskusyjnym jest standardem, nie dziwactwem.
A wrzeszczeć nie ma potrzeby.

ocenił(a) film na 1
hauser

Uważaj bo z tej złości zawału dostaniesz i do piekła pójdziesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;p ;p

ocenił(a) film na 9
alicek246

Ja? A kto się tu się wydziera?

ocenił(a) film na 9
alicek246

Wpisując się na forum sama dajesz możliwość komentowania swojej wypowiedzi więc WTF z tym "własnym zdaniem"
Ten argument już się robi nudny, ktoś wypisuje brednie a poddany krytyce ma jedną zasłonę "to moje zdanie!"

ocenił(a) film na 10
alicek246

LOL, jeszcze zmieniłaś ocenę z 3 na 1 <hahaha> Jeszcze trochę takich ocen i zapracujesz sobie na jakże zaszczytne miano filmwebowego trolla ;]

ocenił(a) film na 8
alicek246

Druga strona medalu jest taka, że jeśli film Ci się nie podobał to nie oznacza że jest słabiutki.
Jedno pytanie, ile masz lat?

ocenił(a) film na 8
alicek246

Przepraszam Was, rzeczywiście ale "alice" nie zachował się fajnie, wręcz jak dziecko. Mamy prawo krytykować jego ocenę i komentarz, ale nie mamy najmniejszego prawa nazywać go "słabym widzem".

Pan_Znak_Zapytania

Tylko, że ONA zachowuje się jak troll w najczystszej postaci. Jak na razie nie podała żadnych argumentów i zapewne tego już nie zrobi.

ocenił(a) film na 9
Pan_Znak_Zapytania

Dlaczego? Nie istnieją "słabi widzowie", czy co?

użytkownik usunięty
alicek246

co Ty wiesz o sztuce....

alicek246

właśnie co Ty wiesz o sztuce.

ocenił(a) film na 1
danielpiw23

jesteście żałośni

alicek246

heh kto kogo bardziej żałuje Ty nas czy my Ciebie?

alicek246

Sama jesteś słabiutka. Prosze sie nie sugerowac jej oceną. Film jest świetny i pouczający.

ocenił(a) film na 1
TorcidaTiger

Odezwał się znawca .... Widać, że mało świetnych filmów widziałeś!

alicek246

A znawca:) Nie trzeba jeśc wielu potraw, by wiedzieć co jest dobre:)
Wracaj do swoich seriali .

alicek246

No dobra... Konkretnie, w czym ten film zasłużył na taką ocenę, jaką wyraziłaś? Tak szczerze. Biorąc pod uwagę aktorstwo, klimat, scenariusz...?

ocenił(a) film na 10
alicek246

Do piekła to ty się nadajesz .Tak ludzi denerwować.Podaj powody dla których wystawiasz tak niską notę jednemu z najlepszych filmów.

ocenił(a) film na 10
alicek246

No dobrze, nie podobał ci się, spoko. Ale uzasadnij jakoś. Jak ja pisze o jakimś filmie, że jest słaby, to umiem to uzasadnić. A jak nie umiem, to się nie odzywam.
A zresztą nie uzasadniaj, w dupie to mam :-)

ocenił(a) film na 5
alicek246

Mnie również film bardzo rozczarował - niestety. Spodziewałam się czegoś zupełnie innego, przede wszystkim chyba po prostu ciekawszego, bo wielu znajomych mówiło, jaki to "zajebisty" film. Nie nazwałabym go takim w żadnym razie. Zły nie był, to jasne, powiedzmy, że całkiem niezły, ale to tyle. Nie rozumiem gremialnego zachwytu tą produkcją i tak wysokiej oceny. :)
Rozumiem oczywiście przesłanie, etc., ale mnie po prostu nie porwał. :)
Oczywiście nie podpisuję się pod wypowiedziami autorki wątku, ale zgodzę się z nią tylko co do tego, że produkcja była poniżej oczekiwań.
Tak czy siak, wszystkim się nie dogodzi. :)

ocenił(a) film na 8
dirtyheaven

No ale czego konkretnie się spodziewałaś, czego filmowi zabrakło? Jakich elementów oczekiwałaś, których w tym dziele nie było? Jakie konkretnie filmy są w stanie cię "porwać"? Warto podawać jakieś konkrety żeby ludzie zrozumieli Twoją krytykę, tym bardziej, jeżeli ukrywasz swoje oceny (nie miałem zamiaru jechać Ci po dziesiątkach, ale wtedy miałbym jakieś wskazówki co mogło Ci się nie podobać).

ocenił(a) film na 5
White_T

Szczerze? Jako, że oglądałam ten film dwa lata temu i jak napisałam - nie zrobił na mnie dużego wrażenia (a tym samym nie wbił się szczególnie w pamięć), nie ma sensu, żebym teraz tłumaczyła się i konkretyzowała wypowiedź z 2013 roku ponieważ pewnych (a na pewno ważnych) szczegółów/niuansów po prostu nie pamiętam. :) Był rozczarowujący i nieco nudzący - tyle wiem na pewno, ale nie o takie dyskusje przecież tutaj chodzi.

A ocen swoich nie ukrywałam - same mi się "ukryły" w jakiś sposób, zaraz spróbuję to naprawić. :) Tej produkcji wystawiłam 5. Jeśli będzie niedługo okazja, żebym mogła sobie odświeżyć - zrobię to i odpowiem na Twój komentarz. :) Zabieram się więc za "odtajanie" swojego profilu. Zapraszam więc do zaglądania i nawet "jechania po dziesiątkach", bo absolutnie nie wstydzę się swoich dziesiątek. :)

EDIT: Już widać oceny.

użytkownik usunięty
alicek246

"a tytuł tak ładnie się zapowiadał ;/ wielkie rozczarowanie"

Dokładnie. Ale nie przejmuj się, po mnie "koneserzy i znawcy kina" jadą już od kilku miesięcy i trzeba jakoś z tym żyć. Ale oni nie przyjmują do wiadomości, że film ze średnią 7,2 może ktoś ocenić na 2. Cóż zrobić. Po prostu się nie znamy i jesteśmy bezguściami ;)

ocenił(a) film na 10

no już nie rób z siebie takiego cierpiętnika :-) ja złego słowa Ci nie napisałam, choć to jeden z moich ulubionych filmów :-)

użytkownik usunięty
kassis

Ty moja droga jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę :-) I wcale nie cierpię z powodu kilku osób, które warczą na mnie sprzed monitora :-)

A tak w ogóle, to mam w planie zmierzyć się z tym filmem po raz drugi, ale to na razie plany, są inne wiele ciekawsze filmy do obejrzenia, ba - nawet wolę obejrzeć "Robin Hood Faceci w Rajtuzach" po raz 173 czy "Jestem na tak" po raz 289, mimo to z racji filmwebowych "ataków" postaram się spróbować jeszcze raz ze świstakiem.

ocenił(a) film na 10

ja mogę w nieskończoność oglądać Franka Drebina czyli Nagą broń :-)
Faceci w rajtuzach fajni, ale Jestem na tak nie oglądałam. Dziwne, że przegapiłam. To film z Carreyem.
Dzięki za tytuł :-)

użytkownik usunięty
kassis

No to powinnaś obejrzeć "Jestem na tak" BO MI SIĘ PODOBA! ;) Hehe taki nieśmieszny żart.

Ale warto go zobaczyć, ja od tego filmu zacząłem lubić Carreya, zawsze był dla mnie dennym błaznem z paroma minami, ale w tym filmie jest dojrzalszy i ... bardziej zabawny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones