PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31686}

Dzień próby

Training Day
7,6 115 106
ocen
7,6 10 1 115106
7,1 17
ocen krytyków
Dzień próby
powrót do forum filmu Dzień próby

Arcydzieło! Fantastyczny, trzymający w napięciu film, podczas którego oglądania widz nie ma
prawa się nudzić! Jeden z lepszych filmów tego gatunku jaki widziałem. Znakomite aktorstwo
Denzela i Hawke. Niesamowity klimat filmu. Amerykański hip-hop w tle, slangowy język i klimat
amerykańskich gangów lat 90 to jest to co lubię. Absolutnie trafił w mój gust. Polecam wszystkim,
którzy go jeszcze nie widzieli. Ja sam dziwię się, że ten film zobaczyłem dopiero dziś po raz
pierwszy...

ocenił(a) film na 10
matix457

ZGADZAM SIE Z TOBA... TEN FILM TO PERELKA JESLI CHODZI O DRAMAT SENSACYJNY... FILM OD POCZATKU DO KONCA 3MA W NAPIECIU... A matix457 JAK "DZIEN PROBY" CI SIE PODOBAL TO KONIECZNIE SOBIE ZOBACZ "CIEZKIE CZASY" Z BATMANEM BALE'M BO KLIMAT PODOBNY...

ocenił(a) film na 10
punisher822_filmweb

He he, tak się składa, że kilka dni temu ziomek polecił mi ten film :) W najbliższym czasie zamierzam obejrzeć ;) Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
matix457

Zgadzam sie ze film rewelacyjny tylko końcówka troche mi nie podpasowała ale tak to super pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones