PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723768}

Dzieciak rządzi

The Boss Baby
6,6 58 906
ocen
6,6 10 1 58906
5,9 7
ocen krytyków
Dzieciak rządzi
powrót do forum filmu Dzieciak rządzi

Promocja głupawych tekstów, złośliwych, agresywnych postaw sprawiła, że wyszedłem z kina z dwójką dzieci po 20 minutach,... z ulgą. Pieniądze wyrzucone w błoto. Dzieci odebrały bardzo dosłownie przekaz pierwszej części filmu w którym jeden dzieciak, zatrudniony w korporacji epatuje nienawiścią wobec drugiego, znęcając się nad nim. Wprost doskonały motyw na osnowę filmu familijnego, i jaki dowcipny. Amerykańskie poczucie humoru w tym przypadku nie zadziałało. Nie polecam.

ocenił(a) film na 8
rafal_dalberg

Zobacz cały film. A później komentuj.

ocenił(a) film na 1
rafal_dalberg

Obejrzałem do końca i jestem tego samego zdania - 1/10 !!!

ocenił(a) film na 7
rafal_dalberg

Po obejrzeniu całego filmu można zmienić zdanie

ocenił(a) film na 9
rafal_dalberg

Bardzo dobry film/ bajka jak wyszłes po 20 minutach się nie znasz..

ocenił(a) film na 9
rafal_dalberg

Film ma przesłanie i to dość dobre przesłanie

rafal_dalberg

Kiedyś w wieku 4 lat dzieciaki oglądały Obcego czy Crittersy, i nic im nie było. Teraz zabiera się dzieci z animacji dla nich, bo może im to skrzywić psychikę. Co za czasy.

Anna_Sandstorm

Obecnie rodzice trzymają swoje bachory pod ciągłym kloszem, a potem wielkie zdziwienie, że te wyrastają na wyalienowanych zjebów.

ocenił(a) film na 2
Hnyszard

heh warto dodać, że pod tym kloszem wcisną im tablet w ręce i masz baw się, a potem algorytmy youtube dadzą im już odpowiednie rzeczy które się klikają do polecanych i znowu wielki płacz będzie.

Swoją drogą film beznadziejny.

ocenił(a) film na 5
rafal_dalberg

Właśnie obejrzałem i stwierdzam zd było głupawe i nudne. Nawet mój syn chciał abym włączył coś innego - No dla mnie to oznacza ze film był już naprawdę nudny.

rafal_dalberg

Nieporozumienie, to na siłę odcinanie dziecka od dorosłego i momentami brutalnego życia. Traktowanie dziecka jak ze szkła i jego psychiki. Nie rozumiem tego podejścia. To jest absurdalne bo prędzej czy później takie dziecko i tak się spotka z agresją, a to że dzieci w jakiś sposób zareagowało dosłownie to jest Pan od tego - jako rodzic, jako autorytet aby wytłumaczyć co jest złe, a co jest dobre.
Tym bardziej, że filmie potem oni zaczynają współpracować, a nawet lubić się i pokazują tę dobrą i prawdziwą stronę bycia starszym bratem.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones