PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802930}
6,6 60 870
ocen
6,6 10 1 60870
7,1 44
oceny krytyków
Dziedzictwo. Hereditary
powrót do forum filmu Dziedzictwo. Hereditary

Cały film nudny, po 40 min rozmyślałem nad opcją wyjścia. Jednak liczyłem, że jeszcze coś ciekawego się wydarzy- tak się nie stało. W skrócie straciłem 30 zł, żeby obejrzeć bezsensowną fabułę.

ocenił(a) film na 9
Sedmex

Fabuła raczej spójna, po przeanalizowaniu filmu po filmie i poczytaniu o kulcie Pejmona wszystko uklada się w całość.

ocenił(a) film na 10
ciuro

Dzięki wielkie, za przypomnienie imienia Pejmona, bo chodziło mi ono po głowie, a znaleźć nie mogłem :D

ocenił(a) film na 7
ciuro

Rownie dobrze mogli wcisnac kult POKEMONA i na jedno by wyszlo... Zrozum ze HEREDITARY mialo byc dramatem o rodzinie bez paranormalnych pierd...ol. Mielismy miec pokazane relacje rodzinne i tyle a scenarzysta postanowil wplesc motywy z horroru dopiero potem. To naprawde nie bylo tak ze HEREDITARY od poczatku mial byc horrorem z elementami dramatu. Koncowka z dekta i motywami okultystycznymi spiep...yli calutki dobrze zapowiadajacy sie film!

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

A osią tego "dramatu o rodzinie bez paranienormalnych pierd...ol" co miałoby być według Ciebie?

ocenił(a) film na 7
eCorner

Osia mialy byc relacje tej jakby nie bylo dosc specyficznej i dziwnej rodziny. To mial byc dramat o tym jak w krotkim czasie pewna rodzina cierpi po smierci babci a potem 13-letniej coreczki. Na tym miala sie skupiac fabula czyli smutek jaki przezywaja rodzice po utracie szczegolnie corki a potem dramat brata przez ktorego ta dziewczynka zginela. I nie pisz mi ze za duzo by wtedy bylo dramatu w dramacie bo zycie pokazuje ze w krotkim czasie rodziny potrafia pochowac 2 osoby a czasem nawet wiecej. Szkoda ze dopisano w scenariusz te debilizmy zwiazane z tajemnicza sekta bo moglismy dostac swietny dramat...

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

Mam takie pytanie, skąd wiesz czym miał być ten film, a czym miał nie być XDD?

ocenił(a) film na 1
Sedmex

ja nie rozumiem tych pochlebnych recenzji tego filmu, ja go poprosty przespałam, bo nie mogłam wyjść, musiałam poczekac do konca, zeby miec jak wrocic z kina, juz dawno zauwazylam ze sa filmy wpychane na sile na nasz rynek, by jeszcze cos odzyskac z biletow za nieudana produkcje i im wlasnie daje sie takie tytuly jak tu-horror wszechczasow, tak samo byłam na filmie, ktory juz obejrzałam dodatkowo kilka razy w domu a na którym wszedzie psy wieszali...poprostu zenada ale tak u nas jest, kasa misiu kasa, nie wspomne, ze wiele filmow wartych obejrzenia wogóle nie trafia do naszych kin.

ocenił(a) film na 3
MGLuiza

Dokładnie to samo myślę o filmach reklamowanych, jako "horrory wszechczasów", "najśmieszniejsze komedie roku" itp. Najlepsze było, gdy reklamowali słynna polską "komedię" pt. Last minute (2013) jako "Nareszcie prawdziwa komedia". Sam nie wiem, czy takie hasło traktować jako oszustwo czy marketingowe chwytanie się brzytwy...

ocenił(a) film na 9
MGLuiza

Wpychają co do nas żeby odzyskać choć trochę kasy? Co ty wogóle bredzisz? Polski rynek filmowy jest bardzo mało znaczący. A swoją drogą jeżeli film oglądałeś tak chaotycznie jak pisałeś ten tekst to nie dziwię się że się nudziłeś

ocenił(a) film na 9
Sedmex

A dlaczego to nie jest horror?

ocenił(a) film na 10
Sedmex

Nudny albo zbyt trudny dla ciebie

ocenił(a) film na 5
Sedmex

Jestem fanką horrorów. Ten włączyłam dzisiaj w domu iiii był na prawdę średni :/ Z chłopem się już zaczęliśmy nudzić w drugiej godzinie. Film zrozumiałam, problemy rodzinne, żałoba , kulty itp... wszystko jasne jak słońce. Fabuła jak dla mnie się wlekla, nic nowego, czego nie oglądałam w horrorach ostatnich lat nie było. Fajne zdjecia i tyle. Pare momentów, ale dla fana horroru trochę strata czasu... :)

Sedmex

Taki straszny i wciągający że w połowie przysnąłem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones