PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401083}

Dzielnica Lakeview

Lakeview Terrace
6,5 17 407
ocen
6,5 10 1 17407
6,9 7
ocen krytyków
Dzielnica Lakeview
powrót do forum filmu Dzielnica Lakeview

Bardzo Dobry

ocenił(a) film na 8

Jak dla mnie film bardzo dobry i wciągający, Choć zakończenie mogło być trochę lepsze. 8/10.

ocenił(a) film na 7
BDZ64

Zgadzam się, że to bardzo dobry film ale nie mam obiekcji co do zakończenia. Dla mnie było super. Zwłaszcza jak Chris elegancko sprowokował Abela. Jakie wg Ciebie byłoby lepsze zakończenie?

ocenił(a) film na 6
AnikaPe

Gdyby sobie podali ręce na zgodę, a w następnej scenie urządzili wspólny, przyjacielski piknik na łonie przyrody.

ocenił(a) film na 7
paolo1976

I poprosili Turnera na ojca chrzestnego swojego dziecka ;)

ocenił(a) film na 6
AnikaPe

I na końcu napis "...i żyli długo i szczęśliwie" :) Tak powinny się kończyć filmy w tym brutalnym, podłym, przesiąkniętym kałem, moczem, kłamstwem i podłością chorym świecie.

ocenił(a) film na 7
paolo1976

do tego brakuje nam jakiegoś superbohatera, który jeździłby na jednorożcu i rzygał tęczą ;)

AnikaPe

a jak będzie chłopiec,dadzą mu na imię abe-po prostu raj na ziemi.

ocenił(a) film na 7
Wera_135

ale to dopiero w drugiej części ;)

AnikaPe

druga część,super.abe ożyje i w ramach przeprosin pójdzie z chrisem do nocnego klubu.spiją się do nieprzytomności i zatańczą kankana-urocza perspektywa.

ocenił(a) film na 7
Wera_135

tak się spiją, że powstanie 4 część kac vegas

AnikaPe

to dobre,a frodo baggins będzie robił za nianię dla dzidziusia.

ocenił(a) film na 7
Wera_135

ale to tylko wtedy jak ojciec chrzestny da swojemu chrześniakowi w prezencie pierścień

AnikaPe

na koniec merlin poślubi morganę,a gollum będzie drużbą.właśnie powstał nowy serial komediowy pod tytułem filmy na wesoło,dziękuję za współpracę.

AnikaPe

Wg mnie lepsze zakończenie byłoby, gdyby poszedł do więzienia - a poszedłby, bo a) faktycznie miał broń, nie sprawiłby, że nagle by zniknęła b) mieli dowód jego znajomość z włamywaczem - komórkę.
A tak podczas zakończenia to sobie tylko myślałam, że jego dzieci zostały sierotami (tak, tak - nie był wzorowym ojcem, ale bliscy mu mówili, że się zmienił, czyli kiedyś był dobry. Może w więzieniu by sobie o tym przypomniał?).

ocenił(a) film na 6
BDZ64

Niezły - 6/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones