PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96895}

Dzielnica kruków

Kvarteret korpen
7,4 81
ocen
7,4 10 1 81
Dzielnica kruków
powrót do forum filmu Dzielnica kruków

kto ocenia nizej ten jest ignorantem filmowym.

revirdixat

aż ciśnie się na usta.........:) po prostu rasowy kinoman:)
Arcydziełem to napewno nie jest- po prostu zręcznie zrobiony film z niezłą fabułą i wykonaniem........ i tyle- 7 aż nadto. Zobaczyć warto.

Parafino

to nie jest film który wstrząsa, który chce się studiować i analizować, tu nie ma bohaterów których pamięta się latami bo brak tu aktorów z prawdziwą charyzmą

Parafino

Tak się tłumacz filmowy ignorancie. W świecie rasowych kinomanów jesteś już skreślony!

Moondog

Haha, "świat rasowych kinomanów". Ja wierzę swoim ocenom, a "świat rasowych kinomanów " zostawiam Tobie i Twoim znajomym z wszystkich portali społecznościowych. Łączcie się w bólu trolle!!!

Parafino

10 na 10 albo spuść głowę, bowiem jesteś skończony na tym portalu!

Moondog

Witajcie. Zdradźcie proszę, gdzie można obejrzeć ten film i czy jest to w ogóle możliwe? Bo widząc, jak "wiele" głosów na ten film zostało oddanych zaczynam wątpić czy kiedykolwiek go obejrzę :(

ciernista_roza

Jest w internetach na paru stronach. Co do legalnych źródeł to nie sądzę, by kiedykolwiek został wydany na dvd w Polsce.

ocenił(a) film na 9
revirdixat

Heh ;) Jeszcze nie widziałem, ale z doświadczenia wiem, że z Widerbergiem ciężko w filmowe mielizny zbłądzić.

ocenił(a) film na 9
Sqrchybyk

No i nie myliłem się...

revirdixat

kto ocenia niżej ten faszysta!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones