PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37929}

Dzielny Mały Toster ratuje przyjaciół

The Brave Little Toaster to the Rescue
7,2 515
ocen
7,2 10 1 515
Dzielny Mały Toster ratuje przyjaciół
powrót do forum filmu Dzielny Mały Toster ratuje przyjaciół

Dubbing

ocenił(a) film na 7

W zamierzchłych czasach przynajmniej dwie części Tosterka (ta i "...leci na Marsa") były puszczane na święta na MiniMaxie, a potem jeszcze z raz czy dwa na MiniMini. Oba te filmy były z dubbingiem, teraz ich nie można ich nigdzie znaleźć. Jest jedynie ta lektorem. Tosterka na pewno też podkładała Lucyna Malec, tak jak w pierwszej części, do której dubbing jest powszechnie dostępny.

Może jest ktoś, kto ma jakieś dokładniejsze wiadomości na ten temat?

A może nawet ktoś ma jeszcze nagraną tę bajkę lub jej fragment na kasetę, gdzieś zakurzoną w czeluściach szafy lub strychu?

Poszukuję tych bajek (z polskim dubbingiem) od bardzo dawna.
Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

ocenił(a) film na 10
Vrcharka

Ja również od dawna poszukuję tych części z polskim dubbingiem. Oglądać jeden ze swoich ulubionych filmów w swym ojczystym języku, to nie to samo o w obcym.

ocenił(a) film na 7
Andrzejcoolziomek

Co prawda uwielbiam głos Deanny Oliver w roli Tosterka, ale do tych polskich wersji z MiniMaxa mam szczególny sentyment. Najbardziej zależy mi na piosenkach, które kiedyś były w wersji polskiej. Jedyną rzeczą jaką z nich pamiętam to piosenka balonów z trzeciej części jak śpiewały "Szybujemy-jemy przez ten świat / Szybujemy-jemy niesie nas wiatr / Trzymał nas las małych rąk / (...) / Jutro już będziemy kawał drogi stąd"
Tak usłyszeć "Hang in there kid" albo "Home again" po polsku ^^ marzenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones