PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779963}

Dziennik cwaniaczka: Droga przez mękę

Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul
5,3 1 546
ocen
5,3 10 1 1546
Dziennik cwaniaczka: Droga przez mękę
powrót do forum filmu Dziennik cwaniaczka: Droga przez mękę

Film to dosłownie droga przez mękę. Powiela różne kiepskie, schematyczne, slaptickowe żarty, które są w większości przypadków złe. Trudno również polubic nowych aktorów w rolach bohaterów, wg mnie. W trylogii, byli jeszcze znośni, tutaj, jest gorzej. Sam film to też kiepska adaptacja książki, gdzie żarty były lepiej pokazane w książce. Nie polecam, chyba że lubicie typowy humor z pozostałych filmów, tylko więcej i bardziej.

Swoją drogą, film nawet zarobił mniej niż w budżet wynosi. Chyba lepiej się nie spodziewać tak szybko sequela.

LordVader345

*fakirów, dopiero zauważyłem, że mam błąd, niestety zedytowac się nie da :|

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Chyba razem z całą salą kinową jesteśmy fakirami, bo film podobał się strasznie, a co chwilę ktoś śmiał się z wszeochobecnych żarcików... + Najgłośniej śmiały się nie dzieci, tylko rodzice.

toshikoo

Tiaaa...niby tak ludziska śmieją się z wszechobecnych żarcików, tylko ciekawe, że później przy wystawianiu not o tym zapominają - imdb przy ponad 3 tysiach głosów średnia 4.2 i masa krytycznych opinii...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones