film

Dzienniki z Musan

Musanilgi
2010
2h 7m
6,7 64
oceny
6,7 10 1 64
Uciekinier z Korei Północnej, Jeon Seung-cheol niedawno wyszedł z obozu dla uchodźców, próbuje przetrwać w zimowym Seulu. Za grosze rozlepia plakaty reklamowe, mieszka... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Dzienniki z Musan zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Uciekinier z Korei Północnej, Jeon Seung-cheol niedawno wyszedł z obozu dla uchodźców, próbuje przetrwać w zimowym Seulu. Za grosze rozlepia plakaty reklamowe, mieszka kątem u przyjaciela, drobnego złodziejaszka. W Seulu Koreańczycy z Północy zajmują marginesy społeczne bez szans na zmianę. Ich Mekka to miasto śmieci i fruwających naUciekinier z Korei Północnej, Jeon Seung-cheol niedawno wyszedł z obozu dla uchodźców, próbuje przetrwać w zimowym Seulu. Za grosze rozlepia plakaty reklamowe, mieszka kątem u przyjaciela, drobnego złodziejaszka. W Seulu Koreańczycy z Północy zajmują marginesy społeczne bez szans na zmianę. Ich Mekka to miasto śmieci i fruwających na wietrze papierów, opuszczonych, rozsypujących się ruin. To też przestrzeń bezprawia i przemocy, samotności i braku zaufania. Grający główną rolę, reżyser stworzył postać introwertycznego, młodego chłopaka, który jest jak kukiełka w rękach losu. Instynkt podpowiada mu, jak dopasować się do sytuacji. W nikim nie znajdzie oparcia. Kontrapunktem dla ponurej rzeczywistości ma być lokalna chrześcijańska wspólnota. W jej szeregi wstępuje pobożny Jeon Seung-cheol. Pozna tam dziewczynę, do której chciałby się zbliżyć. W kościele nie znajdzie jednak ani zrozumienia, ani współczucia. Nauczony doświadczeniem tragicznej przeszłości, ponownie złamie swój zrastający się, moralny kręgosłup. Wszystko po to, by wreszcie zacząć normalne, godne życie.

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam!
Potrzebuje napisów do tego filmu. Ma ktoś poratować :)??
Film chce puścić na spotkaniu filmowym :)

Konkurs Główny "Wytyczanie Drogi"- "Musan il-gy" w reżyserii Park Jung Bum.
Czy to znaczy ze film ma szanse pojawic sie w regularnej dystrybucji? Watpie...
Pocieszajace jest to, ze byc moze rezyser wroci do Polski by tu nakrecic kolejny film (taki jest warunek przyznania 1mln zlotych dotacji z PISFu).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones