PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36610}
6,9 4 509
ocen
6,9 10 1 4509
Dziewczyna i chłopak
powrót do forum filmu Dziewczyna i chłopak

Kiedyś to umieli zrobić filmy dla dzieciaków, mam 30 stke, a mimo to oglądam ten filmik z sentymentem i przyjemnością.

ocenił(a) film na 7
Zerrgan

Ja już przekroczyłem dawno 30 a ciągle z sentymentem oglądam ten film

simi74

Ja mam 37 lat i tak samo uwielbiam ten film!!!Hiszpanie mają swoje Niebieskie lato,które też zresztą bardzo lubię ,a my mamy Dziewczynę i chłopaka.Gwoli ścisłości to były czasy!!!

Zerrgan

Super film i super serial.
Teraz to nawet nie ma co marzyć żeby coś równie wspaniałego obejrzeć.
Polecam także seriale:
"Stawiam na Tolka Banana"
"Podróż za jeden uśmiech"
"Szaleństwo Majki Skowron"
To były czasy...

ocenił(a) film na 5
Zerrgan

ja mam równo 40-tkę i wracam do niego z sentymentem, chociaż uważam, że dzieciaki - odtwórcy głównych ról -zagrały trochę sztucznie (Tomek zdecydowanie lepiej niż Tosia...), za to rewelacyjne były pozostałe, szczególnie chłopaki...
książka moim zdaniem dużo lepsza...

Zerrgan

Też się wiekiem pochwalę - 34 wiosny ale jak widzę te sceny z serialu to mam znowu lat 12 ;)
Podobnie mnie odmładzają "Czarne stopy".Jedno wiem,zdecydowanie wolałbym być dzieciakiem w latach 80tych niż w czasach obecnych.I na szczęście to wtedy nim byłem.Pozdrawiam.

Tehace

Tak jest, jako rodzic po trzydziestce muszę się solidnie napracować by jakoś zapanować nad tą obecną sieczką medialną na tych 200 kanałach, a i tak córki nie wiedzą co wybrać bo dostają kociokwiku od nadmiaru bodźców płynących z naszych tv i wystaw sklepowych. Dwa kanały tv w latach 80 to był naprawdę dobry pomysł, przynajmniej dzieciak nie był narażony na szajs w stylu Hana Montana (pomijam oczywiście aspekt polityczny owych czasów :) ).

Tehace

Cieszę się także, że byłam dzieckiem przełomu lat 80 i 90 . I że dane mi było wykorzystywać swoją wyobraźnie do zabaw :)

ocenił(a) film na 8
Zerrgan

Szkoda tylko, że Janeczkę i Pawełka Chmielewskiej pominęli. Książki genialne, ale teraz wolałabym, by nikt się za to nie brał...

ocenił(a) film na 10
Safo

Rewelacja! Szkoda, że dziś nie ma takich filmów...

ocenił(a) film na 10
Zielona22

Ten serial kojarzy mi się ze wspaniałym, beztroskim dzieciństwem :)

Zerrgan

Mam pytanie do znawców filmu; czy była w nim scena w której dziecko bierze do ust żabę, a potem inne dziecko też tak robi?
Szukam tego filmu i nie mam pewności czy to ten :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones