PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 798
ocen
7,0 10 1 27798
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Tak jak wspomniał ktoś wcześniej aktorstwo nieco 'drewniane' (i nie mam na mysli ze gdzieś tam na planie pojawił sie pinokio :D) ,szczególnie ten David, jak na końcu leży koło tej Meg i gadają do siebie, no niezbyt profesjonalnie to wyglądało :P

Ale głównie co mnie w tym filmie denerwuje to k..rwa co to za ludzie ?!?!
I nie mówie tylko o tej porąbanej Ruth, ale o wszystkich tam po prostu, o tym Davidzie jak i Meg tym bardziej.
1.Co ten David ma we łbie ? wygląda na około 13 lat, doskonale pamiętam jaki byłem w tym wieku, nie przyszło mu do głowy żeby iść z tym na policje ? W normalnym świecie David albo by poszedł to zgłosić albo sam krzywdził te dziewczyne, a to co sie działo to było takie pomiędzy, po prostu nierealne wg mnie.
2.Meg, zamiast uciec i od razu na policje z tymi siniakami i wszystkim to wolała wrócić po siostre.. sama, zamiast z policją, no pozdro
3.Te dzieciaki też jakieś porąbane, no ale mają porąbaną matke..
4.Zdenerwował mnie też moment jak David próbował uciec i wywrócił sie na schody.. rany co za tandeta -_-
Po prostu wiem że gdybym był na miejscu Davida to bym to załatwił raz a porządnie, albo poszedł bym na policje albo (co bardziej prawdopodobne:D) poszedłbym po łom i zrobił porządek z tymi chorymi poj..ami, szczególnie jeśli lubiłbym te dziewczyne.

żałośni ci ludzie w tym filmie -_-
chociaz nie wiem, moze sa tacy ludzie ktorzy by sie bali cokolwiek zrobic.. (mówie glownie o Davidzie) ale dla mnie to conajmniej dziwne i nienaturalne.

No, rozpisalem sie troche :D
Ogolnie moja ocena to 6/10, nie wiecej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones