PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 794
oceny
7,0 10 1 27794
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

[Uwaga!! Mały spoiler] Smutny, wstrząsający, bulwersujący, mocny i przygnębiający. Pokazujący bezradność chłopaka który chciał pomóc głównej bohaterce. Niestety gdy się przełamał było już dla niej za późno. Szkoda tylko że nie pokazali co się stało z resztą tych smarkaczy, powinni spędzić resztę życia za kratami ale pewnie skończyło się tylko na paru latach w poprawczaku. Ktoś kto nie szanuje życia innych, sam na nie nie zasługuje! Takie jest moje zdanie.

Wracając do filmu, powiem że podobał mi się jak mało który, wszystko wykonane idealnie. Gra aktorów, zdjęcia, muzyka łączą się w genialną całość. Nie pozostaje mi nic innego jak wystawić najwyższą notę i polecić ten film. Jeśli jednak ktoś ma słabe nerwy i jest czuły na czyjeś cierpienie niech go sobie odpuści dla własnego dobra.

10/10

szm007

z tego co zostało tu napisane wynika że Ty nie jesteś czuły na czyjeś cierpienie, zazdroszcze, też bym tak chciał;] P.S. współczuję Twoim bliskim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones