PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374034}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
7,0 27 794
oceny
7,0 10 1 27794
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

ja rozumiem ze ta psychiczna kobita tak se dzieci wychowała, ale ze jakies inne dzieciaki z sasiedztwa brały w tym udzial i nic nikomu nie powiedziały?? myslalem ze takie miasteczka to sa tylko w amerykanskich slasherach, ze ktos tam zjezdza z autostrady na jakas zapadła wioche i wszyscy mieszkancy sa zdrowo porypani...ze juz o tym davidzie nie wspomne - przeciez on nie byl lepszy, a jesli był to za wybitna głupote bym go skazal na taka sama kare jak pozostałych

użytkownik usunięty

nie wiem wlasciwie jak ocenic ten film, nie jest zły, ale nie polecam nikomu ogladac :F

użytkownik usunięty

po zastanowieniu zmienilem zdanie - polecam ten film wszystkim przeciwnikom kary smierci - a jesli po jego obejzeniu nie zmienia zdania to oby ich spotkalo to samo

jestem przeciwnikiem kary śmierci..jesteś kretynem skoro piszesz takie teksty...twoje 3 klasy podstawówki nie świadczą o tobie zbyt dobrze

użytkownik usunięty
rafa1984

brzydze sie przeciwnikami kary smierci, powinno sie ja przywrocic chocby po to zeby ich wszystkich na nia skazac

człowieku oglądałeś w ogóle ten film? jeśli w trakcie seansu nie pragnąłeś z całego serca śmierci tej starej, wysuszonej wiedźmy ... to brak mi słów
obrońca praw człowieka się znalazł

pindol_38cm

Jeśli na podstawie tego filmu chcecie dyskutować na temat czy kara śmierci być powinna czy nie, to jesteście na równi z twórcami tego filmu, którzy zaserwowali nam straszna papke. Poza tym są rzeczy gorsze od śmierci..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones