PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90654}

Dziewczyny chcą się bawić

Girls Just Want to Have Fun
6,2 1 857
ocen
6,2 10 1 1857
Dziewczyny chcą się bawić
powrót do forum filmu Dziewczyny chcą się bawić

Mania Lena mam pytanie .Czy posiadasz film "Dziewczyny chcą sie bawić" lub znasz kogoś kto go ma i chciałby go sprzedać, ponieważ ja bardzo chętnie bym go zakupił(nikt w Polsce nie wie gdzie go kupić) Czy jest on wogóle w Polskiej wersji?
Na ebay są do nabycia tylko wersje zachodnie.
Jeżeli nie masz filmu ,a był on w Polsce emitowany to proszę podaj dystrybutora.
Z góry dziękuję.
Michał

z_kubiak

Cześć! Niestety ja jak i wiele osób mam taki sam problem, ten film jest na tyle mało popularny, że niestey jego zdobycie graniczny z cudem. Jedynym sposobem (zrobiłam tak niegdyś) jest nagranie filmu z telewizji gdy będzie leciał, choć od ostatniego czasu minęło już kilka lat, pozostaje nam czekać :) pozdrawiam!

z_kubiak

Hey! Właśnie znalazłam świetną stronkę niestey nie polską, gdzie można zamówić film oto ona - http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B00004Y6BY/mhll-20/104-6080217-9928722 [www.amazon.com/exec/obi...]

ocenił(a) film na 7
mania_lena

Ja mam ten film na divx ale niestety nigdzie nie ma napisów, dlatego też sama je robię.

Askol

Czy ktoś posiada polskie napisy do tego filmu???

Askol

Również mam ta wersje filmu. Czy masz już może polskie napisy, lub wiesz gdzie je znalezc? :) Jak sie nie uda to spobuje znależć angielskie i jak beda miec troche czasu - zrobic PL.

z_kubiak

Film ten będzie można zakupić wraz z czerwcowym "FIlmem".

ocenił(a) film na 8
M_Valo

ostatnio często leci na tele5 :)tak tak tak

z_kubiak

ja posiadam ten film w polskiej wersji jezykowej. ten film mozna kupic na tz stolikach w centrum. pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones