PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=447568}

Dziewczyny z drużyny 4

Bring It On: In It to Win It
6,4 13 848
ocen
6,4 10 1 13848
Dziewczyny z drużyny 4
powrót do forum filmu Dziewczyny z drużyny 4

Świetne!!! Nie mogłam oderwać od tego wzroku:) Od układów oczywiście,
fabuła fajna, ogólnie przjemny film.
10/10

ocenił(a) film na 1
Monika161

Nie polecam...Szajs. Zero jakiegokolwiek przesłania. Obsada fatalna, gra aktorów fatalna. Taniec całkiem fajny. I to tyle plusów. Poza tym 10/10 daje się filmowi który wciska w fotel, miażdży pośladki i wpycha oczy w czaszkę :) Jeśli to jest arcydzieło, to nazwijcie mnie kaktusem :P Ale to twoje zdanie, więc się nie wtrącam.

mucha16

Zgadzam się, też mi się nie podobało... I taniec może fajny ale przez cały film było zero gimnastyki (a przecież głównie o to powinno chodzić), bez przerwy tylko tańczyli niczym w musicalu od czasu do czasu kogoś podrzucali ale totalnie nic skomplikowanego i dopiero w ostatnim układzie tak naprawdę coś pokazali. Wg mnie to skandal że musiałam czekać przez cały film na zobaczenie paru salt i przewrotów a przez cały film nudziłam się obserwując ich układy taneczne i patrząc na sztuczne laski :/ dlatego 5/10

Monika161

10/10? To jakiś żart? Wszystkie te filmy z serii 'Bring it on' zasługują na 1-2/10.

Kiedy w końcu przestana kręcić następne części?

_Megan_

Nie zgadzam się, 3 część jest naprawdę warta obejrzenia i na pewno nie zasługuje na ocenę 1 - 2 /10, tylko jakieś 5/6.

ocenił(a) film na 8
Monika161

Moim zdaniem film nie jest rewelacyjny ale fajnie mi się go ogląda i czasami fajnie obejrzeć cos lekkiego na sen.

Monika161

A mi sie bardzo podobało i część 3 z 4 stoją u mnie na czele... Nie wiem czemu ale ta historyjka przyjemnie mi się ogląda... No i układy też fajne,zwłaszcza z tą kolejką...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones