PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1479}

Dziewczyny z drużyny

Bring It On
6,1 28 904
oceny
6,1 10 1 28904
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyny z drużyny
powrót do forum filmu Dziewczyny z drużyny

Cóż, zagladam wczoraj do programu tv i co widzę? Film 'Dziewczyny z druzyny' ,z serii tandetnych komedii na Polsacie. Kogo widze w obsadzie? Kirsten Dunst. Wtedy juz wiedziałam ,ze obejrzę ten film...

Tym razem intuicja dośc dobrze mi podpowiedziała. Kolejna beznadziejna 'komedyja'. Typowa historyjka o amerykańskich cheerliderkach, które muszą wygrać jaki konkurs... To jakby pisac 'pamiętnik rozowej dziewczynki'.
W roli głównej oczywisćie olśniewająca Kirsten Dunst , której miny znam juz na pamięc. [przykład? ogladam film , w pewnej chwili Kirsten chciała chyba pokzac jak to jest zła , i wtedy zaczęłam sie zastanawiac gdzie widziałam już tą minę. No tak , ta sama mina towarzyszyła jej równiez w 'Spidermanie' , którego widziałam wczesniej niz 'DzD' ]
Ten film przynajmniej zmusił mnie do refleksji. Zaczełam sie zastanawiać nad prawdziwą definicją słowa 'komedia' .Bo jesli to miała być 'komedia', to dla mnie jakaś kiepska. Mój śmiech ograniczył sie do tylko krotkich usmiechów , bo humor tez był dobitny [ od wymiotowania po pierdzenie. Cha Cha Cha , kupa smiechu...]

Podsumowując film był dla mnie niezbyt ciekawy. Temat daleki ode mnie, humor trochę przegięty, aktorstwo plastikowe.
Poleciłabym go....w zasadzie nikomu. Szkoda czasu. Takie filmy powstają i beda powstawac....Jakby co , to dopiszę....
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Mantra_2

Wiesz ;/ to nie jest film w którym masz szukac morałów ;/ sposobów na zycie ;/ to poprostu lekka komedia od której sie duzo nie wymaga :) i zrobiona jest po to aby rozluźnic widza !

Ty tak w kazdym filmmie szukasz czegos mądrego ?? Złe podejście

ocenił(a) film na 3
blaszka232

Wiesz po prostu myślałam ,ze Kirsten D. w końcu jakoś pozytywnie mnie zaskoczy [ bo doczekac sie nie moge] ,ale nic z tego.

Lekka komedia? Heheh , ciekawy schemat ma ta komedia....Taki typowy i kompletnie przewidywalny. Ona - piękna kapitan drużyny cheeliderek , on - zagorzały rockmen ;) i przeciwnik rózowego , ale jednak mimo tych roznic się w sobie zakchują bla bla bla....

W ogóle sie od niej nie wymaga. Na tym filmie można wyłączyć mózg , i tak sie niczego nie przegapi [ najlepsza była tzw.'pałeczka szczęscia', przyznam sie, to mnie rozbawiło do łez ]

Nie szukam w kazdym filmie czegoś mądrego . Wierz mi , ze gdyby nie Kirsten , to w zyciu bym tego nie obejrzała. Tak kolejny film z Kiki zostaje skreslony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones