PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5309}

Dzika Ameryka

Wild America
6,8 238
ocen
6,8 10 1 238
Dzika Ameryka
powrót do forum filmu Dzika Ameryka

Widziałam go kilka lat temu i bardzo mi się podobał. Wypożyczyłam go sobie więc na dzisiejszy wieczór, bo akurat mam okazję skorzystać z video kuzynów. Z tego co wiem to na dvd tego filmu w Polsce nie wydano. Według mnie w 1997r. Devon Sawa osiągnął szczyt swojej piękności, więc z filmów z jego udziałem najlepiej ogląda mi się właśnie "Dziką Ameryke" i "Klub". Ten drugi niestety jest już totalnie trudno dostępny. Jak narazie natrafiłam na niego tylko w jednej wypożyczalni.

Williama

Ale się wczoraj wynudziłam...Za stara już jestem.Pamiętam,że kiedy oglądałam ten film po raz pierwszy to uznałam go za naprawde bardzo zabawny.Zmieniłam zdanie,bo tym razem moje usta tylko raz przybrały poze czegos co można by ewentualnie uznać za uśmiech.Film jest OK,ale dla widzów do 13 roku życia.

Williama

Nie mogę się zgodzić.
Film oglądałem pierwszy raz. Nie wiedziałem o czym będzie oraz jaki będzie. Zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
Nie traktowałbym go jako komedie. Fakt, ma może kilka scen, bardziej lub mniej zabawnych.
Dla mnie ten film jest o dążeniu do spełnienia własnych marzeń.
Bardzo mi się podobał - a mam prawie 30 lat.
Polecam! :)

ocenił(a) film na 6
harnas_007

Zgadzam się. Film przyjemny, do obejrzenia z rodziną w niedzielne popołudnie w sam raz.
Jeśli chodzi o samo przesłanie filmu, to oprócz nie poddawaniu się w drodze do urzeczywistnienia swoich marzeń, mówi o tym jak ważne jest okazanie wsparcia ze strony rodzina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones