PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694545}

Dzika droga

Wild
7,0 58 630
ocen
7,0 10 1 58630
5,9 23
oceny krytyków
Dzika droga
powrót do forum filmu Dzika droga

Bo nie wydaje mi się że wyruszyła w podróż na głodzie narkotykowym? I co ją skłoniło do zmiany stylu życia?

Była w ciąży i co poroniła? czy usunęła to dziecko?

I czy naprawdę ta prawdziwa Cheryl, opisana w książce nie zabrała ze sobą czapki? Naprawdę? Pokonała przecież kilkaset mil na pustyni, w upale, w pełnym słońcu. Na początku miała przeładowany plecaki i zapotniała o chusteczce na głowę czy czapce?
To było dość irytujące. Ja rozumiem że bez czapki Reese Witherspoon wygląda bardziej sexy i dzięki temu film lepiej się sprzeda, ale to odbiera na realizmie tej wędrówce.

e_mila

Ciążę usunęła. W książce nie ma słowa o letniej czapce. Miała czapkę zimową na mróz, ale w całej książce nie przypominam sobie jednej sceny gdzie mówiłaby o jakiejś ochronie przeciwko słońcu. Może z raz posmarowała twarz kremem z filtrem, ale potem uznała to za bezcelowe.
Film jest naprawdę niedopowiedziany. Można to było zrobic lepiej.

alien_2

A wiesz może czyje to było dziecko? Jej męża, czy może jakiegoś przygodnego kolesia?

Gemini_2

W książce było zasugerowane, że tego ćpuna od heroiny.

alien_2

A z kim była ostatecznie po skończonej wędrówce?

ocenił(a) film na 8
zniewolona_wolna

Z jakimś mężczyzna - Brian Lindstrom, ale nikim kto opisany byłby wcześniej w książce.
Polecam zdecydowanie książkę, filmu jeszcze nie widziałam, ale książka jest niesamowita. Na pewno film nie oddaje wszystkich jej przeżyć, wspomnień i przemyśleń.

e_mila

Zgadzam się, że brak czapki walił po oczach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones