PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108689}

Dzikie żądze 2

Wild Things 2
5,8 1 903
oceny
5,8 10 1 1903
Dzikie żądze 2
powrót do forum filmu Dzikie żądze 2

7/10 - Przewidywalny

ocenił(a) film na 7

Daję 7/10 bo jest to dobry film, dałbym wyższą ocenę jednak po oglądnieciu pierwszej części można było łatwo przewidziec co sie stanie. Chociaż końcówka mnie trochę zaskoczyła.

Elmer

Nie zgodze sie z tobą, mnie film bardzo zaskoczył, z kazdą sceną bylam coraz bardziej zaskakiwana... bardzo dobry film

ocenił(a) film na 7
Power_Attraction

Dokładnie , film do przewidywalnych wcale nie należał , wg mnie bardzo zaskakujący .

ocenił(a) film na 3
Elmer

Nie wierze, że ten film ma tak dobrą ocenę...bardzo słaba fabuła, przesadzili z ilością tych wszystkich intryg. Co za dużo to niezdrowo...Moja ocena: bardzo słabe 5/10

Elmer

Trochę przesadziłeś że przewidywalny ... Bo on akurat w żadnym stopniu taki nie był. Ale też fakt że przesadzone te wszystkie intrygi :)

Elmer

W 100% się zgadzam. Wczoraj obejrzałam część pierwsza, dzisiaj drugą. Większość zabójstw i kruczków było do przewidzenia. Zaskoczyła mnie tylko kocówka ;).

7/10

Mamba

Czy w Dzikich żądzach II pojawiąją się te same postacie co w pierwszej czesci, czy tez jest to odrebna historia ?

ocenił(a) film na 8
Crockett

czy na koncu ta typiara otrula matke?

ocenił(a) film na 6
joasis

bardzo mozliwe, choc tego sie nie dowiemy :)

ocenił(a) film na 9
Elmer

Przewidywalny pod warunkiem że wcześniej obejrzało się przynajmniej oryginał. Ja wcześniej obejrzałem ponadto trójkę i dwójka rzeczywiście miejscami była dla mnie przewidywalna. Co do końcówki - nawet ta specjalnie mnie nie zaskoczyła SPOILER SPOILER no może pojawienie się matki Britney było trochę zaskakujące, bo wykończenia ojczyma to spokojnie się spodziewałem. Koniec spoilerów.
Dwójka moim zdaniem słabsza od jedynki i trójki, ale trzyma jakoś genialny poziom narzucony przez oryginał, ze względu na sentyment do całej serii daję 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones