E=mc²

2002 1 godz. 33 min.
6,3 121 623
oceny
6,3 10 121623
4 960
chce zobaczyć
4,8 8
ocen krytyków
{"rate":4.75,"count":8}
{"type":"film","id":5333,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/E%3Dmc%C2%B2-2002-5333/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu E=mc²
  • Koneser_Kielce ocenił(a) ten film na: 6

    Często w polskich filmach mamy wkładane produkty po kilka razy albo aktorzy mówią nazwy czegoś tak jak to było np.Ja wam pokaże reklama Actimela,Operacja Samum reklama piwa Warka,Yyyreek kosmiczna nominacja reklama nieistniejącego piwa Gulczas a tu jest reklama HBO a tekst kiedy Lubaszenko mówi że najlepsze filmy znajdziesz w HBO mnie powaliła a gdy Pazura chce obejrzeć z Włodarczyk Quo Vadis na HBO to wyświetla się komunikat na telewizorze aby zapłacili abonament jedna wielka paranoja.Usilnie reklamują że ma się wrażenie że nie oglądamy filmu tylko jakąś reklamę.

  • DoktorLejdo ocenił(a) ten film na: 5

    Koneser_Kielce Haker również lokuje HBO gdzie był nagrywany w podobnym okresie co E=mc2.

  • Koneser_Kielce I tak lepsze to niż 20 pseudo reklam samochodów, pyszne.pl, kabanosów, żarcia dla psów w obecnych komediach romantycznych.

  • Koneser_Kielce Patrz na film jaki jest i miej świadomość ile sie musial producent sie narobic żeby w polskich warunkach powstal. Dlatego ww wymienione przez Ciebie reklamy to po prostu mus tego w jakich okolicznościach film powstawał. A jesli nie jestes maruda, to mimo tych wad dostrzeżesz ze film jest dobry.