PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690057}
6,3 1 493
oceny
6,3 10 1 1493
7,0 3
oceny krytyków
Eastern Boys
powrót do forum filmu Eastern Boys

Rzeczywiście, przy dworcu Gare du Nord wypatrzyłem kiedyś jakiś sympatycznych chłopców włóczących się w pobliżu nie wiadomo w jakim celu. Zawsze byli to młodzi Arabowie, zresztą bardzo seksowni, jak rasowi prostytuci. Nasi polscy chłopcy jeździli oddawać swe katolickie, ochrzczone ciała Niemcom na dworcach Berlina naście lat temu... Niestety, nie powstał na ten temat żaden interesujący film, wszystko było kiczowate do granic cierpliwości.

pawel_bienkowski

Słaba prowokacja :s

pawel_bienkowski

Powstał o tym film, pod tytułem "Świnka" o ile się nie mylę.

pawel_bienkowski

Nie znam statystyk , ale z obserwacji życia - owe ciała nie tylko ochrzczone , ale zapewne w większości również wybierzmowane - cokolwiek to znaczy , a właściwie (w realu) - nie znaczy . Amen.

maroc

Nie używaj slów których znaczenia nie znasz.

pawel_bienkowski

Hmm, z twojego posta wywnioskowałem, że to Ty byłeś jednym z tych chłopców na dworcu w Niemczech i zostało ci skrzywienie do dziś bo oglądasz się za młodymi na dworcach. Cóż każdy sobie dorabia jak chce, ale żeby od razu film o czymś takim kręcić.. bez przesady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones