PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395175}

Echo

The Echo
5,7 3 878
ocen
5,7 10 1 3878
Echo
powrót do forum filmu Echo

9/10

ocenił(a) film na 8

Uważam, że horror jest bardzo dobry...jestem obeznana z tym gatunkiem i nie sądziłam, że znajdę jeszcze taki, który naprawdę mnie pochłonie. tak było z tym filmem...początek trochę nudnawy ale akcja główna i zakończenie jak najbardziej ok. polecam

ocenił(a) film na 5
cicha816

Witam. Nie chce tu sie klocic bo kazdy ma prawo do swojej opini ale juz na obeznana osobe z horrorami, to mysle ze powinnas/powinienes przewidziec koniec bo podobnych filmow bylo bardzo duzo, film momentami nudnawy, jak dla mnie po prostu 5/10, film na jeden raz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
adammo1313

po 1 jakie to ma znaczenie czy jest kobieta czy nie ? chyba zadne, znam wielu facetow, ktorzy nie lubia horrorow wrecz sie ich boja i znam wiele kobiet, ktore wiecej ci powiedza o historii tegoż gatunku co wiekszosc facetow.

po 2 jesli jestes tzw seksistą to po co wchodzisz na fora gdzie siedza kobiety? po co w ogoel sie na ten temat wypowiadasz?

po 3 , to ze film sie podoba i ktos wyrazil swoje zdanie nie znaczy , ze od razu trzeba to zdanie podważyć. Każdy ma swój gust i co lepsze żaden nie jest cienki, ale tylko dlatego, że własny.

po 4 , najlepiej milcz, albo idz na gg dręczyć koleżanki

Marika_8

Po 1 - to ma znaczenie zasadnicze. W tym punkcie udowadniasz jedynie z jak nędznym społeczeństwem się stykasz. Jeśli większośc facetów których znasz boi się horrorów albo są to niedojrzałe gnojki z pryszczami i krostami na twarzy (w takim wypadku masz jakieś 12-13 lata i temat jest zamknięty jako że nie wiesz co piszesz) albo obracasz się w środowisku gejowskim co jeszcze można wybaczyc ale warto też wyszydzic i wyśmiac. Tak czy inaczej jeśli któraś z twoich znajomych kobiet powiedziała ci że zna się na historii horroru lepiej niż większośc tych facetów co ty znasz to świadczy o ich ubogiej wiedzy na ten temat jak i o twojej naiwności bo uwierzyłaś że taka namiastka (pewnie kilka tytułów) to jest jakaś duża wiedza. W każdym razie bardzo to smutne i głupie co napisałaś. Żenua
Po 2 - jeśli jestem seksistą i szowinistą (z czego jestem dumny) to i tak nie ma żadnego znaczenia gdyż mamy demokrację w tym kraju i bez względu na poglądy każdy może się wypowiedziec na jaki temat chce na jakimkolwiek forum publicznym. Chociaż nie uznaję demokracji jako wielkiego osiągnięcia - wręcz przeciwnie (chociażby równouprawnienie kobiet - był to wielki krok w tył dla ludzkości - temat rzeka - nie będę go drążyc). Ale od razu rzuca się brak logiki w twojej wypowiedzi. Wszak wchodzę na fora gdzie kobiet nie powinno byc jako że uważam was za totalne beztalencia jeśli chodzi o wiedzę filmową (zwłaszca w dziedzinie horroru). Nie wchodzę przecież na fora związane z typowym babskim ściekiem plotkarskim i produkcjami typowo babskimi (choc złamałem tą zasadę na rzecz zamieszania trochę na forum serialu DH i aktorki Felicity Huffman - polecam lekturę tegoż ostatniego).
Po 3 - krótko - są gusta i guściki a w przypadku miłośników tego filmu (jak i w przypadku 99% kobiet wogóle) ... bezguścia. Dlatego zawsze warto podważyc zdanie osoby które prowokują swoją głupotą myśląc że są mądre.
Po 4 - te drugie rozwiązanie jast wielce nielogiczne gdyż daleko chodzic nie muszę żeby pogadac z kimś na gg (choc staram się tego nierobic bo odkąd pamiętam sam jestem dręczony przez koleżanki na gg i ostatnio zmieniłem taktykę i odpowiadam tylko zdawkowo). Komunikator mam włączony i odpisuje koleżankom jak i tobie w jednym momencie koleżanko. Buziak mała. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
adammo1313

nie mam ochoty z Tobą dyskutować 100% mężczyzno...nie warty jesteś tego

ocenił(a) film na 7
cicha816

Troche racji ma , ja nigdy nie sugeruje się wypowiedziami kobiet na temat filmów

ocenił(a) film na 8
denveronez

To tak jak ja nie sugeruję się wypowiedziami facetów na jakikolwiek temat ;)

ocenił(a) film na 6
adammo1313

nie pozuj na znawce bo nim nie jestes co widac po kazdej Twojej wypowiedzi nadęty bucu

krolowa_sniegu_2

niestety dla ciebie jestem znawcą i nawet nieźle opłacanym. tzn. sam się za znawcę nie uważam, ale ci co mnie opłacają - tak.
Ale dzięki za tego nadętego buca, oznacza to że jakaś moja wypowiedź wywarła na tobie tak silną emocję, że MUSIAŁAŚ coś odpisać, a to mi schlebia jako szowiniście.
Pozdrawiam, mokry buziaczek w samo serduszko :):):):)

ocenił(a) film na 6
adammo1313

gdyby wywarla na mnie 'silną emocję' to je*łabym Ci wiązanke, a nie delikatny epitet jakim 'nadęty buc' bez wątpienia jest. ;)
i jeśli takie słowa ci schlebiaja to nie pozostaje nam- marnym niczym puch kobietom- serdecznie ci wspolczuc.
Bez podrowien.

ocenił(a) film na 6
krolowa_sniegu_2

dziwna dyskusja, temat zaczety dwa lata temu a kontynuujecie kłotnie dzisiaj? Kiepska z Was rodzinka by była :) A tak na marginesie obejrzałem ponad 300 horrorów w tym ze 130 slasherów i guzik mnie interesuje kto je lubi a kto nie. A Echo przypomina mi klimatem Klątwę.

użytkownik usunięty
cicha816

Uwielbiam Horrory i zgadzam się z autorem wątku, że film był bardzo dobry. 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones